SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

I Mistrzostwa Polski w Muscle Up HITEC NUTRITION Poznań 21-09- 2013

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 104505

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8368 Napisanych postów 13322 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89595
Wstawię drugi filmik - ta teoria mi nie pasuje.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 61 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Wstawię drugi filmik - ta teoria mi nie pasuje.

Dla mnie bez sensu jest ta dyskusja,ponieważ piszę o swoim doświadczeniu i czuciu mięśni a każdy może odczuwać inaczej,więc tak jak pisał Masti,ciekawiej było by stworzyć wątek do rywalizacji i tu nie zaśmiecać.Inicjatywa należy do Was bo mi to w zasadzie do niczego nie potrzebne nie czuję parcia aby cokolwiek udowadniać,ale też nie odmówię ewentualnemu wyzwaniu i rzuconej rękawicy :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8368 Napisanych postów 13322 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89595
drazekm
Może uda Ci się pojawić w Poznaniu . Nie ukrywam lubie rywalizacje ale miałem nadzieję że uda mi się namówić Ciebie na starty w WW.
Co do poręczy to z przeprostem jest pewien kłopot łokieć jest mniej stabilny i łatwiej o kontuzje co mi się przydarzyło.Odchylam bo w ten sposób łatwiej mi zapanować nad ciałem a nie chcę się uszkodzić przed Ligą WW no i osoba prezentująca pompki na poręczach wydaje mi się że też odchyla co przyjęłem za wzór.W Poznaniu będę raczej wykonywał ruchy techniką podobną do Twojej.

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2013-07-23 17:38:14

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2013-07-23 17:55:07
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 61 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
Tak blondyna się odchylała,ale jak to kobitka nie ma takiej siły jak facet więc jej to ujdzie.Co do kontuzji zgadza się przy przeproście może się przydarzyć.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8368 Napisanych postów 13322 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89595
Miałem na myśli Gościa z filmu który wstawił masti.
A co do "Blondyny" i tak jest zarąbista!

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2013-07-24 20:59:24
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2409 Napisanych postów 10674 Wiek 61 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 153396
wycwiel
Miałem na myśli Gościa z filmu który wstawił masti.
A co do "Blondyny" i tak jest zarąbista!

Zmieniony przez - wycwiel w dniu 2013-07-24 20:59:24

W tym filmie jest niezbyt przejrzyście to wszystko pokazane i wytłumaczone,a jeszcze trudniej przypilnować poprawnej techniki na zawodach bo każdy kombinuje jak może.Osobiście wolę wstawiać filmiki na swój profil YT i nie przejmować się tym czy ktoś mi to zaliczy.
A w realu zawsze będzie ktoś pokrzywdzony na przykładzie dipsów: bo to za płytkie lub niedoprost itd.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 8368 Napisanych postów 13322 Wiek 67 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 89595
Tu się z Tobą zgodzę .Sędziowanie poręczy jest trudne.Dlatego ja organizując "Bieg Siłacza"dopuszczałem każdą technikę zwracając uwage tylko na ręce .Zawodnicy mieli znaczniki na barku i łokciu.Ale i tak było sporo zastrzeżeń.Jadę do Poznania bo jestem ciekawy jak sobie z tym poradzą no i ta adrenalina przed startem - jestem uzależniony.
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Tu kilka przykładów pompek na poreczach z zawodów-zasada była troche inna niz teraz-ugiecie miała być na zaliczenie min do kąta prostego miedzy przedramieniem a ramieniem a styl wykonania bardziej treningowy-za szybko i problem z wyprostami....(na tych zawodach bedzie wieksze ugiecie,bo ramie musi byc min równoległe do poreczy)




...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267
Pytanie odnośnie podciągania +20kg na pewno będzie to podciaganie na normalnym drążku czy równoległym jak w zimę ? Drugie , czy obciążenie będzie w postaci kamizelki czy na pasie ciężaru ?
...
Napisał(a)
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Szacuny 11471 Napisanych postów 31732 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 736465
Podciaganie bedzie na zwykłym drążku nachwytem.Jest filmik z podciagania takze-zrobiony na Malcie.
Obciazenie bedzie jednak zawieszone na łańcuchu przy pasie a nie w kamizelce
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Paski na nadgarstki - które wybrać?

Następny temat

wyciskanie wielokrotne

electro
Polecane artykuły