Witam
Od niedawna zacząłem trening na siłowni. Moim celem jest zwiększenie masy ciała i co za tym idzie rozbudowa mięśni. Jestem zielony w układaniu planu treningowego, więc kieruje się do Was. Znalazłem czas i zamierzam chodzić 4 razy w tygodniu. Diete już mam ułożoną przez dietetyka więc zostaje problem doboru ćwiczeń.
Od niedawna zacząłem trening na siłowni. Moim celem jest zwiększenie masy ciała i co za tym idzie rozbudowa mięśni. Jestem zielony w układaniu planu treningowego, więc kieruje się do Was. Znalazłem czas i zamierzam chodzić 4 razy w tygodniu. Diete już mam ułożoną przez dietetyka więc zostaje problem doboru ćwiczeń.
Krzysztof Piekarz