"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html
...
Przed serią nakładasz powiedzmy 10 kg więcej niż chcesz w serii robić i tylko podnosisz ze stojaków na ~10sek. (nie chodzisz z cieżarem tylko podnosisz i stoisz) odkładasz, zdejmujesz cieżaru i robisz serię - ciężar właściwy będzie wydawał się lżejszy bo głowa nastawiła się na więcej.
...
Tak zrobie
dzieki Arph
Ta mala jest skubana
class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...
Zmieniony przez - FreeFalling w dniu 2013-07-17 10:26:53
dzieki Arph
Ta mala jest skubana
class="link" target="_blank">Tu wprowadź tekst linku...
Zmieniony przez - FreeFalling w dniu 2013-07-17 10:26:53
a WOMAN without a goal is like a ship without a rudder each will drift and not drive
...
Dobra, bylo tak
TRENING A
Rozciaganie do przysiadu
Rozgrzewka: wymachy nog, przysiad z cc, goblet squat x20, krazenia ramion etc
A.Przysiad ze sztanga:
20kgR, 25kgx10R, 30kgx10, 30kgx6
ccx12,15kgx12,20kgx12,22.5kgx15
10kgx12R, 15kgx12, 15kgx12
B1.Wyciskanie sztangi skos:
22kgx12R, 24kgx10, 24kgx7
15kgRx12, 17.5kgx10, 17.5kgx7
12,5kgx12R, 15kgx12, 17.5kgx4
B2. Wiosło sztanga
22kgR, 24kgx12, 27kg x16
15kgRx12, 17.5kgx12, 20kgx16
12.5kgRx12, 15kgx12,17.5kgx8
C1.Bułgar:
ccx12, ccx9
ccx12, ccx15
ccx12,ccx12
C2. Wznosy z opadu na piłce:
ccx11,ccx12
ccx12,ccx12
ccx12,ccx9
D.Plank:
33sek
28sek
22sek
Komentarz:
goraco cd, troche za dluga rozgrzewka, albo za malo zjadlam przed bo nie poszedl mi ten tren wcale
przysiad
Zle zaczelam, ciezar rozgrzewkowy do przysiadu byl za duzy tzn jak dla mnie za duzy i dupa. Poszlam za rada Arph z zalozeniem na plecy wiecej i glowie pomaga ale ja poprostu chyba musze wyrobic swoje 100ki przysiadow zeby przestac sie z nimi tak cackac. Znajde na nego jakis sposob
wioslo ok- dalej moje ulubione cwiczenie w zestawie
plank - nagralam sie i tylek zdecydowanie za wysoko
Miska:
Inne: wkrecam sie w treningi, czuje pozytywne endorfiny krazace w moim organizmie
moze przestane w koncu byc zolza
Zmieniony przez - FreeFalling w dniu 2013-07-18 08:45:49
TRENING A
Rozciaganie do przysiadu
Rozgrzewka: wymachy nog, przysiad z cc, goblet squat x20, krazenia ramion etc
A.Przysiad ze sztanga:
20kgR, 25kgx10R, 30kgx10, 30kgx6
ccx12,15kgx12,20kgx12,22.5kgx15
10kgx12R, 15kgx12, 15kgx12
B1.Wyciskanie sztangi skos:
22kgx12R, 24kgx10, 24kgx7
15kgRx12, 17.5kgx10, 17.5kgx7
12,5kgx12R, 15kgx12, 17.5kgx4
B2. Wiosło sztanga
22kgR, 24kgx12, 27kg x16
15kgRx12, 17.5kgx12, 20kgx16
12.5kgRx12, 15kgx12,17.5kgx8
C1.Bułgar:
ccx12, ccx9
ccx12, ccx15
ccx12,ccx12
C2. Wznosy z opadu na piłce:
ccx11,ccx12
ccx12,ccx12
ccx12,ccx9
D.Plank:
33sek
28sek
22sek
Komentarz:
goraco cd, troche za dluga rozgrzewka, albo za malo zjadlam przed bo nie poszedl mi ten tren wcale
przysiad
Zle zaczelam, ciezar rozgrzewkowy do przysiadu byl za duzy tzn jak dla mnie za duzy i dupa. Poszlam za rada Arph z zalozeniem na plecy wiecej i glowie pomaga ale ja poprostu chyba musze wyrobic swoje 100ki przysiadow zeby przestac sie z nimi tak cackac. Znajde na nego jakis sposob
wioslo ok- dalej moje ulubione cwiczenie w zestawie
plank - nagralam sie i tylek zdecydowanie za wysoko
Miska:
Inne: wkrecam sie w treningi, czuje pozytywne endorfiny krazace w moim organizmie
moze przestane w koncu byc zolza
Zmieniony przez - FreeFalling w dniu 2013-07-18 08:45:49
a WOMAN without a goal is like a ship without a rudder each will drift and not drive
...
18/07/2013
DNT i miskowy sabotaz ---> czyli cos podobnego do tego ooo
MISKA +kromka ciemnego pieczywa+lampka wina ale taka wieksza
wiec za duzo zjadlam
19/07/2013
NIe wiem czy to po wczorajszej wyzerce ale bdb mi poszedl trening


wkurzalam sie tylko na slizgajace sie spocone lapy ale tak git trening!!!!
TRENING B
Rozgrzewka: wymachy nog przysiady rozciaganie do squat
A.Martwy ciag:
35kgx10R, 40kgx10R, 50kgx12, 55kgx11, 60kgx5
(jestem prawie pewna ze to sprawka arbuza
)
35kgx10R, 40kgx10R, 45kgx12, 50kgx12, 55kgx4
30Kgx10R,35kgx8R,40kgx12,45kgx8
20kgx5R, 25kgx5R, 35kgx12, 45kgx13
B1.Wyciskanie sztangi stojac:
13kgx10R, 16kgx12 17kgx11
13kgx12R, 15kgx12, 17kgx7
9.5kgx12, 10kgx12
5kgx15R, 7.5kgx15, 10kgx8
B2. Inverted rows:
6xnpn+5, 6xnpn+4
6xnpn+6 ugiete, 5xnpn+2ugiete
4 x npn+6ugiete,5 x npn+3ugiete
5 x na prostych nogami + 4x na ugietych, 4xpn+3ugiete, 4xpn
C1.Wypady:
19.5kgx24 21.5x24
17kgx24,19.5kgx24
12kgx12,14.5kgx12(ciezko)
10kgx30, 10kgx30
C2.Wznosy bioder na lawce z obciazeniem:
10kgx12R 52.5kgx12 57.5kgx14
ccx15R, 53kgx12, 56.5kgx10
42kgx12, 46.5kgx12
30kgx12,40kgx10
D.pompki:
8meskich+7damskich
6+meskich+6damskich
6meskich+7pseudo
4meskie wasko rece+6damskich


Zmieniony przez - FreeFalling w dniu 2013-07-19 19:31:24
DNT i miskowy sabotaz ---> czyli cos podobnego do tego ooo
MISKA +kromka ciemnego pieczywa+lampka wina ale taka wieksza
wiec za duzo zjadlam
19/07/2013
NIe wiem czy to po wczorajszej wyzerce ale bdb mi poszedl trening



wkurzalam sie tylko na slizgajace sie spocone lapy ale tak git trening!!!!
TRENING B
Rozgrzewka: wymachy nog przysiady rozciaganie do squat
A.Martwy ciag:
35kgx10R, 40kgx10R, 50kgx12, 55kgx11, 60kgx5
(jestem prawie pewna ze to sprawka arbuza
)
35kgx10R, 40kgx10R, 45kgx12, 50kgx12, 55kgx4
30Kgx10R,35kgx8R,40kgx12,45kgx8
20kgx5R, 25kgx5R, 35kgx12, 45kgx13
B1.Wyciskanie sztangi stojac:
13kgx10R, 16kgx12 17kgx11
13kgx12R, 15kgx12, 17kgx7
9.5kgx12, 10kgx12
5kgx15R, 7.5kgx15, 10kgx8
B2. Inverted rows:
6xnpn+5, 6xnpn+4
6xnpn+6 ugiete, 5xnpn+2ugiete
4 x npn+6ugiete,5 x npn+3ugiete
5 x na prostych nogami + 4x na ugietych, 4xpn+3ugiete, 4xpn
C1.Wypady:
19.5kgx24 21.5x24
17kgx24,19.5kgx24
12kgx12,14.5kgx12(ciezko)
10kgx30, 10kgx30
C2.Wznosy bioder na lawce z obciazeniem:
10kgx12R 52.5kgx12 57.5kgx14
ccx15R, 53kgx12, 56.5kgx10
42kgx12, 46.5kgx12
30kgx12,40kgx10
D.pompki:
8meskich+7damskich
6+meskich+6damskich
6meskich+7pseudo
4meskie wasko rece+6damskich


Zmieniony przez - FreeFalling w dniu 2013-07-19 19:31:24
a WOMAN without a goal is like a ship without a rudder each will drift and not drive
...
...
...
22/07/2013
DT
TRENING A
Rozciaganie do przysiadu dynamiczne (wymachy, krazenia nog), przysiad z cc podwojne dno, goblet squat x20.
Rozciaganie do przysiadu statyczne
A.Przysiad ze sztanga:
15kgx10R, 20kgx10R, 25kgx12, 30kgx12, 35kg x9
20kgR, 25kgx10R, 30kgx10, 30kgx6
ccx12,15kgx12,20kgx12,22.5kgx15
10kgx12R, 15kgx12, 15kgx12
B1.Wyciskanie sztangi skos:
20kgx10R, 23kgx12, 25kgx5
22kgx12R, 24kgx10, 24kgx7
15kgRx12, 17.5kgx10, 17.5kgx7
12,5kgx12R, 15kgx12, 17.5kgx4
B2. Wiosło sztanga
20kgx10R, 25kgx12, 30kgx15
22kgR, 24kgx12, 27kg x16
15kgRx12, 17.5kgx12, 20kgx16
12.5kgRx12, 15kgx12,17.5kgx8
C1.Bułgar:
ccx12,ccx15
ccx12, ccx9
ccx12, ccx15
ccx12,ccx12
C2. Wznosy z opadu na piłce:
ccx12,ccx12
ccx11,ccx12
ccx12,ccx12
ccx12,ccx9
D.Plank:
28sek
33sek
28sek
22sek
Komentarz:
Przysiad: lepiej, zaczynam sie koordynowac, ale 35 to schodzenie do 90 bylo ciezko i przyechylalo mnie do przodu, nie zwiekszam poki co
Bulgar: chyba w koncu znalazlam swoja pozycje
czulam tylek
Plank: krocej ale lepiej, nagralam i tylek juz nie tak wystrzelony
Fajnie sie cwiczylo mimo ze nawet o godz 20 dalej 30stopni w powietrzu!!! madness...
Nie dalam rady zjesc nic po treningu, wypilam tylko resztki soku z warzyw i padlam.
Pomiary:
MISKA [wiecej jem
]
Zmieniony przez - FreeFalling w dniu 2013-07-23 09:04:28
Zmieniony przez - FreeFalling w dniu 2013-07-23 09:05:35
Zmieniony przez - FreeFalling w dniu 2013-07-23 09:06:08
DT

TRENING A
Rozciaganie do przysiadu dynamiczne (wymachy, krazenia nog), przysiad z cc podwojne dno, goblet squat x20.
Rozciaganie do przysiadu statyczne
A.Przysiad ze sztanga:
15kgx10R, 20kgx10R, 25kgx12, 30kgx12, 35kg x9
20kgR, 25kgx10R, 30kgx10, 30kgx6
ccx12,15kgx12,20kgx12,22.5kgx15
10kgx12R, 15kgx12, 15kgx12
B1.Wyciskanie sztangi skos:
20kgx10R, 23kgx12, 25kgx5
22kgx12R, 24kgx10, 24kgx7
15kgRx12, 17.5kgx10, 17.5kgx7
12,5kgx12R, 15kgx12, 17.5kgx4
B2. Wiosło sztanga
20kgx10R, 25kgx12, 30kgx15
22kgR, 24kgx12, 27kg x16
15kgRx12, 17.5kgx12, 20kgx16
12.5kgRx12, 15kgx12,17.5kgx8
C1.Bułgar:
ccx12,ccx15
ccx12, ccx9
ccx12, ccx15
ccx12,ccx12
C2. Wznosy z opadu na piłce:
ccx12,ccx12
ccx11,ccx12
ccx12,ccx12
ccx12,ccx9
D.Plank:
28sek
33sek
28sek
22sek
Komentarz:
Przysiad: lepiej, zaczynam sie koordynowac, ale 35 to schodzenie do 90 bylo ciezko i przyechylalo mnie do przodu, nie zwiekszam poki co
Bulgar: chyba w koncu znalazlam swoja pozycje
czulam tylek
Plank: krocej ale lepiej, nagralam i tylek juz nie tak wystrzelony
Fajnie sie cwiczylo mimo ze nawet o godz 20 dalej 30stopni w powietrzu!!! madness...
Nie dalam rady zjesc nic po treningu, wypilam tylko resztki soku z warzyw i padlam.
Pomiary:
MISKA [wiecej jem
]
Zmieniony przez - FreeFalling w dniu 2013-07-23 09:04:28
Zmieniony przez - FreeFalling w dniu 2013-07-23 09:05:35
Zmieniony przez - FreeFalling w dniu 2013-07-23 09:06:08
a WOMAN without a goal is like a ship without a rudder each will drift and not drive
...
Hej Ola! I ja witam na pokładzie
Na spocone dłonie podczas treningu polecam rękawiczki treningowe.
Przysiad proponowałabym nagrać i wrzucić do oględzin.
Nie widziałam byś miała zlecone wliczanie warzywek, więc odsyłam Cię do poczytania, które uwzględniamy w bilansie, a które pomijamy i jemy bezkarnie.
Jesz więcej i cudnie chudniesz
Plis 

Na spocone dłonie podczas treningu polecam rękawiczki treningowe.
Przysiad proponowałabym nagrać i wrzucić do oględzin.
Nie widziałam byś miała zlecone wliczanie warzywek, więc odsyłam Cię do poczytania, które uwzględniamy w bilansie, a które pomijamy i jemy bezkarnie.
Jesz więcej i cudnie chudniesz
Plis 

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.
...
Ojjjjaaa przegapilam! czyli ze moge jesc jeszcze wiecej?
Dzieki Miss
przysiad i mc nagram na najblizszych treningach
czesciowo wylapuje sama bledy jak np to ze we wczorajszym mc za duzo ciagnelam z plecow a za malo wstawalam nogami
ale czesc niedociagniec pewnie nawet nie przyjdzie mi do glowy.
Rekawiczki mam ale takie d.upniaste, i troche za duze (zakosilam mezowi) dzis poszperam na necie za jakimis ladniejszymi
bedzie dodatkowa motywacja :)
musze ogarnac miski, wstyd mi za te ponizej ...to chyba efekt tego ze nie trzymam sie stalego rozkladu albo tego ze ciagle wesze po kuchni(@ sie zbliza)
23/07/2013
DNT
bardzo kiepsko sie czulam, tak jakby mi ktos prad wylaczyl; na wszelki wypadek juz zawsze bede jesc cos po treningu
24/07/2013
DT
TRENING B
Rozgrzewka: wymachy nog, rak, przysiady, rozciaganie
A.Martwy ciag:
35kgx10R, 40kgx10R,50kgx12,55kgx9,60kgx8
35kgx10R, 40kgx10R, 50kgx12, 55kgx11, 60kgx5
35kgx10R, 40kgx10R, 45kgx12, 50kgx12, 55kgx4
30Kgx10R,35kgx8R,40kgx12,45kgx8
20kgx5R, 25kgx5R, 35kgx12, 45kgx13
B1.Wyciskanie sztangi stojac:
10kgx10R,13kgx10R, 17kgx9,17kgx9
13kgx10R, 16kgx12 17kgx11
13kgx12R, 15kgx12, 17kgx7
9.5kgx12, 10kgx12
5kgx15R, 7.5kgx15, 10kgx8
B2. Inverted rows:
5+4,5+2,4
6xnpn+5, 6xnpn+4
6xnpn+6 ugiete, 5xnpn+2ugiete
4 x npn+6ugiete,5 x npn+3ugiete
5 x na prostych nogami + 4x na ugietych, 4xpn+3ugiete, 4xpn
C1.Wypady:
19kgx24, 23kgx24
19.5kgx24 21.5x24
17kgx24,19.5kgx24
12kgx12,14.5kgx12(ciezko)
10kgx30, 10kgx30
C2.Wznosy bioder na lawce z obciazeniem:
ccx10R,10kgx10R,63kgx12,68kgx12
10kgx12R 52.5kgx12 57.5kgx14
ccx15R, 53kgx12, 56.5kgx10
42kgx12, 46.5kgx12
30kgx12,40kgx10
D.pompki:
9m+7d
8meskich+7damskich
6+meskich+6damskich
6meskich+7pseudo
4meskie wasko rece+6damskich
Komentarz
Ciezko mi sie cwiczylo, bo pozno, jednak treningi o 21 sa nie dla mnie
walnelam sie sztanga w nos przy wyciskaniu i przytrzasnelam we wznosach, staralam sie pododawac tam gdzie moglam ale srednio to wyszlo
MC-za bardzo ciagne plecami i mam za wysoko tylek
Inverted - polubilam
Wypady - nie lubie
Wznosy - konczy mi sie ciezar i mam problem zeby wgramolic sie pod sztange
pompki-
MISKA
Zmieniony przez - FreeFalling w dniu 2013-07-25 09:10:22
Dzieki Miss
przysiad i mc nagram na najblizszych treningach
czesciowo wylapuje sama bledy jak np to ze we wczorajszym mc za duzo ciagnelam z plecow a za malo wstawalam nogami
ale czesc niedociagniec pewnie nawet nie przyjdzie mi do glowy.
Rekawiczki mam ale takie d.upniaste, i troche za duze (zakosilam mezowi) dzis poszperam na necie za jakimis ladniejszymi
bedzie dodatkowa motywacja :)
musze ogarnac miski, wstyd mi za te ponizej ...to chyba efekt tego ze nie trzymam sie stalego rozkladu albo tego ze ciagle wesze po kuchni(@ sie zbliza)
23/07/2013
DNT
bardzo kiepsko sie czulam, tak jakby mi ktos prad wylaczyl; na wszelki wypadek juz zawsze bede jesc cos po treningu
24/07/2013
DT
TRENING B
Rozgrzewka: wymachy nog, rak, przysiady, rozciaganie
A.Martwy ciag:
35kgx10R, 40kgx10R,50kgx12,55kgx9,60kgx8
35kgx10R, 40kgx10R, 50kgx12, 55kgx11, 60kgx5
35kgx10R, 40kgx10R, 45kgx12, 50kgx12, 55kgx4
30Kgx10R,35kgx8R,40kgx12,45kgx8
20kgx5R, 25kgx5R, 35kgx12, 45kgx13
B1.Wyciskanie sztangi stojac:
10kgx10R,13kgx10R, 17kgx9,17kgx9
13kgx10R, 16kgx12 17kgx11
13kgx12R, 15kgx12, 17kgx7
9.5kgx12, 10kgx12
5kgx15R, 7.5kgx15, 10kgx8
B2. Inverted rows:
5+4,5+2,4
6xnpn+5, 6xnpn+4
6xnpn+6 ugiete, 5xnpn+2ugiete
4 x npn+6ugiete,5 x npn+3ugiete
5 x na prostych nogami + 4x na ugietych, 4xpn+3ugiete, 4xpn
C1.Wypady:
19kgx24, 23kgx24
19.5kgx24 21.5x24
17kgx24,19.5kgx24
12kgx12,14.5kgx12(ciezko)
10kgx30, 10kgx30
C2.Wznosy bioder na lawce z obciazeniem:
ccx10R,10kgx10R,63kgx12,68kgx12
10kgx12R 52.5kgx12 57.5kgx14
ccx15R, 53kgx12, 56.5kgx10
42kgx12, 46.5kgx12
30kgx12,40kgx10
D.pompki:
9m+7d
8meskich+7damskich
6+meskich+6damskich
6meskich+7pseudo
4meskie wasko rece+6damskich
Komentarz
Ciezko mi sie cwiczylo, bo pozno, jednak treningi o 21 sa nie dla mnie
walnelam sie sztanga w nos przy wyciskaniu i przytrzasnelam we wznosach, staralam sie pododawac tam gdzie moglam ale srednio to wyszlo
MC-za bardzo ciagne plecami i mam za wysoko tylek
Inverted - polubilam
Wypady - nie lubie
Wznosy - konczy mi sie ciezar i mam problem zeby wgramolic sie pod sztange
pompki-
MISKA
Zmieniony przez - FreeFalling w dniu 2013-07-25 09:10:22
a WOMAN without a goal is like a ship without a rudder each will drift and not drive
...
I ja sie przywitam
fajny dziennik I podejscie
przeslij lepiej filmiki do ktorejs z modek bo tylek wysoko w MC niekoniecznie musi byc bledem, moze masz taki styl po prostu. jedni ciagna bardziej z nog, inni z plecow a czasami to sie odwraca z czasem 
fajny dziennik I podejscie
przeslij lepiej filmiki do ktorejs z modek bo tylek wysoko w MC niekoniecznie musi byc bledem, moze masz taki styl po prostu. jedni ciagna bardziej z nog, inni z plecow a czasami to sie odwraca z czasem 
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!