SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

.:kosci - pomoc:.

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3569
witam wszystkich
zamieszczam tu ten post,bo w Poradach Medycznych nie moge.ewentulanie prosze o przeniesienie...
a wiec,pisz do was, bo mam pewien problem - ostatnio wszytsko mi "strzela" - lokcie,kolana, mostek. nie wiem jak to profesionalnie nazwac,ale mam nadzieje ze wiecie o co chodzi.
nawet przy prostych czynnosciach (biore widelec do reki) to "strzela"
poprzednio nie mialem z tym problemu,a przynajmniej nie w takim stopinu. moze to byc spowodowane niedoborem czegos w organizmie.moze w jakies tablety sie zaopatrzec. boje sie ze przy traningu wyniknie cos powazniejszego z tego.
dzieki z gory
pozrdawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 110 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 41638
proponuje zjechac o 50% z obciązeniem -wiem ze to ciezkie-tez mi to lekaz radzil ,zastosowalem jego rade i pomoglo , albo wariant 2 ,zrob ACT przez 2 miechy ,kumplowi takze pomoglo ,a maxymalne ciezary stosoj tylko podczas treningu na sile i mase.
Lub tez qp sobie glukozamine,chrząstke rekina ,nie wiem jakie rezultaty to daje ale dozo osob to chwali.

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 119 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3569
no wlasnie jade treningiem na mase, i troche z tym obciazeniem o 50% mi nie pasuje na mysl przyszedl mi Osteoblok? dobre to jest?
zobacze, jak caly czas bede mial ten problem,to zjade z obciazeniem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 381 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6519
a ja polecam Glukozamine, dostępna w naszym sklepiku, znaczy w SFD...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 110 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 41638
rob jak chcesz ,tylko pamietaj ze uszkodzenia stawow nie da sie zaleczyc lekami ,da sie zlikwidowac tylko objawy w postaci bólu (chyba zxe nie boisz sie operacji i masz na tyle hajsu)
cykl na mase mozesz jeszcze wiele razy zrobic,a jak teraz spieprzysz sobie stawy to zapomnij juz o jakiej kolwiek masie ; chyba ze tluszczowej...

Cytaty miesiąca:
1."A co do spermy.. jakby się spuszczać raz na tydzień i pić własną spyre to szłaby po tym masa? -czy ktoś próbował?"

2."Mysle,ze tak! Sperma to bialko,a bialka nigdy za wiele.Znam jedna babe co robi laske z polykiem-jest duza i silna-moze to jest prawdziwa alternatywa dla koksow? "
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening... proszę o opinie expertów...

Następny temat

>>> TU ZNAJDZIESZ TRENING NA MASĘ <<<

Shoty
Polecane artykuły