Witam, mam 17 lat, jestem chudy (52 kg i 171 cm wzrostu) i nigdy wczesniej nie czwiczylem wiec prosze was o porade, posiadam hantel 5kg (wiem ze to malo ale na poczatek powinno wystarczyc),ekspander z metalowymi sprezynami, kolyske. Chodze na basen co piatek bylem juz 5 razy. Prosze was o podanie mi cwiczen jakie moge wykonywac (nawet codziennie), chce glownie zbudowac reke, klate i brzuch.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz

