Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
ostatnio oglądałem etykiete tt nutrendu.Nie ma tam nic o stężeniu albo ja jestem ślepy ;) Ale podobno te stęzenie nie przekracza 30%.Wydaje mi sie ze OLIPM ma teraz atrakcyjną oferte.
Szacuny
14
Napisanych postów
2802
Wiek
51 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
16632
Ja do tej pory stosowałem Kaizena i jestem zadowolony ale gdyby bylo Fuzu to bym sie skusil
---------------------------------------------------------------------------------
Podaruj dzieciakom coś od siebie http://www.pajacyk.pl/ <--------- just do it !!!
Szacuny
2
Napisanych postów
201
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
1236
Nie wiem, może jestem ślepy, ale nie widze w sklepie sfd tt Olimpu A tak w ogóle czym różni sią ZMA od TT i które bardziej by się opłacało, i dlaczego nie można brać ZMA przed 21 rokiem życia???