Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Sprzedam 80tab spalacza DY Black Bombs ( bez geranium).
Sprzedaję, bo jest dla mnie za mocny ( a nie jedno już jadłem)
Kupiony 2 tygodnie temu.
Możliwa zamiana na Dyma Burn lub jakiś podobny spalacz.