SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na masę BEZTŁUSZCZOWĄ

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1738

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1926
Witam, mam pytanie jak robić masę beztłuszczową? tzn ile kalorii?
Ustawiłem sobie 2000 kcal, z czego 162 g białka, 104 g tłuszczu, oraz 119 węgli mniej więcej, moja waga 72 kg jestem po grubej redukcji już ponad miesiąc, i chcę zrobić delikatnie masę ale żeby tłuszczu nie złapać, przy tej diecie nie mogę zrobić jakoś mięśnia :) Za mało kalorii?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2122
za mało, jaki wzrost?

Who dares wins

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1926
180
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 118 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1663
albo chcesz zrobic mase albo nie lapac fatu. jest raczej nie mozliwe tycie bez lapania tluszczu

https://trafficmonsoon.com/?ref=ACHIM666

Zarabiaj ze mną już teraz !

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
getmuscle - nie wiem jak tam stoisz z wiedzą i doświadczeniem, ale masę beztłuszczową dobrze sięrobi wtedy kiedy masz już mało tłuszczu i umiesz obserwowac organizm wprowadzjąc w razie potrzeby korekty w diecie. Dosc dobrze sprawdzajasię koncepcje zakąłdajace rotacje w spożyciu węglowodanów.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1926
muszę dodać troche kalorii tylko nie wiem czy lepiej z tłuszczy czy z wegli?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1926
a jak dodam do tego kreatynę np cm3 to spodziewać się zalania czy nie koniecznie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 529 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2122
od kreatyny sie tluszczem nie zalejesz

Who dares wins

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IF - redukcja, oporny fat.

Następny temat

Ser żółty

electro
Polecane artykuły