Witam
Mam taki problem, do tej pory ćwiczyłem około 16 i posiłki mi pod tą godzinę ładnie pasowały, teraz jestem zmuszony treningi przenieś na 20 - 20.30 (około 50 min siłka plus 30 min bieżnia). I tu mam problem z posiłkiem po treningowym - czy dać normalny posiłek po treningowy typu ryż i kurak czy sam ser biały bo w poprzednim układzie o 21 szedł ostatni posiłek ser biały 250 gr ?
Mam taki problem, do tej pory ćwiczyłem około 16 i posiłki mi pod tą godzinę ładnie pasowały, teraz jestem zmuszony treningi przenieś na 20 - 20.30 (około 50 min siłka plus 30 min bieżnia). I tu mam problem z posiłkiem po treningowym - czy dać normalny posiłek po treningowy typu ryż i kurak czy sam ser biały bo w poprzednim układzie o 21 szedł ostatni posiłek ser biały 250 gr ?
Krzysztof Piekarz