SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta redukcja ocena

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2265

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97
Witam serdecznie wszystkich

To moja pierwsza dieta, strasznie schematycznie ją przedstawiłem. Nie trzymam się tak sztywno produktów. Po prostu trzymam się zasady aby dostarczać około 200g węglowodanów naprzemiennie w postaci owsianki, ryżu , makaronu pełnoziarnistego lub chleba razowego(takiego pakowanego - nie wiem jak go nazwać, wiecie o co chodzi ;) ) do wegli nie licze banana, warzyw itd . Ponad to do każdego posiłku staram się zjeść jakiegoś pomidora, sałatę, wiadomo. Zapotrzebowanie kaloryczne mam około 2300 kcal.

Jeżeli chodzi o trening to realizuję plan Bartoszaka pod 40min/10km (trenuję bieganie) oraz dodatkowo w dni kiedy mam luźniejsze rozbiegania robię obieg :

skrócony schemat :

klatka - plecy - barki - biceps - triceps - klatka - plecy - barki - biceps - triceps i taki obieg x4

Co jeszcze mogę dodać. Owsiankę na wodzie gotuję ;) chleb bez masła, wiadomo. Chyba tyle. Przeczytałem, że przedostatni posiłek powinien być z minimalną ilością węgli. Więc teraz nie wiem czy robić jak dotychczas czy coś zmienić. Jak tak to proszę o jakąś propozycję. Co jeszcze. Aminokwasy BCAA uzupełniam przed i po treningu. Chyba tyle

A i na koniec cel : redukcja tkanki tłuszczowej i wagi przy maksymalnym zachowaniu mięśni

pozdrawiam i czekam na opinie/odpowiedzi

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97
a może tak?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
W jakim celu takie ograniczenie tłuszczu i kalorii? Przydałaby się dokładna ankieta działu. nogi w treningu gdzie?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 123
wywal banana z diety i daj złożone węglowodany


Zmieniony przez - Bytom1548 w dniu 2013-05-16 14:38:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
no tak to tu największy problem.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 97
Nóg nie robię na siłowni ponieważ robię je podczas planu biegowego ;) To wyrzucić banana i dodać węgli? a jak z kaloriami? ucinam ponieważ chciałbym zejść z wagą do 80kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
dodać przede wszystkim łuszczu, a kalorii zgodnie z zapotrzebowaniem, a biegi treningu nóg nie zastąpią. banan może być. Jak ułożysz dietę zgodną z zaleceniami potem możemy dyskutować o niedoborach itp.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 49 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 123
Koniu151
no tak to tu największy problem.

no największy nie :) większy to ryż biały - lepszy brązowy chyba ze masz inne zdanie? (masz lepsze osiągnięcia niż ja i wiem że znasz się lepiej więc w razie jak bym się mylił daj znać :) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Zrób Sobie porządny trening nóg jednego dnia po tym idz pobiegać - już zobaczysz jaka jest różnica hahah

a po trzech dniach od tego treningu napisz jak wrażenia - pewnie będą bezcenne :D pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884
nie wiem kto Ci tak kazał robić... :/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
Nie bądz taki już skromy ja do dziś czuję nogi hahah :D ale efekt jest muszę przyznać już po piwrszym razie :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

posiłek po treningowy

Następny temat

Ćwiczenia na płaski brzuch

WHEY premium