Witam tak jak w temacie potrzebuje porady.
Posiadam obecnie :
Ławeczke + stojaki + 2x gryf + 2 hantle i 100kg obciązenia do tego drążek i poręcze rowerek magnetyczy.
Mam do zainwestowania ok 500 zł chciałbym troszkę doinwestować ot tak dla satysfakcji
Co polecicie dokupić ?
Myślę nad bramą marbo / Stojaki do siadów z asek. / Wyciąg górny
Posiadam obecnie :
Ławeczke + stojaki + 2x gryf + 2 hantle i 100kg obciązenia do tego drążek i poręcze rowerek magnetyczy.
Mam do zainwestowania ok 500 zł chciałbym troszkę doinwestować ot tak dla satysfakcji
Co polecicie dokupić ?
Myślę nad bramą marbo / Stojaki do siadów z asek. / Wyciąg górny
Krzysztof Piekarz


