SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Gliwice a sztuki walki.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
Witam wszystkich. Jestem nowy tutaj a forum. Pisze dlatego, że chciałbym się Was coś poradzić. Obecnie mieszkam w Gliwicach, i chciałbym zacząć trenować jakąś sztukę walki, ale niestety nie jestem w stanie sam wybrać nic, ponieważ jestem laikiem jeżeli chodzi o sztuki walki. Generalnie chciałbym nauczyć się samoobrony ( nawet ujął bym zaawansowanej samoobrony;)), a obok tego walki bronią biała. Czy moglibyście mi coś doradzić w tej kwestii? Będę bardzo wdzięczny:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
wirda Taekwondo Coach
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 4979 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35920
souljah,

Nabierz trochę kultury i ogłady, facet grzecznie piszę że szuka pomocy więc nie zachowuj się jak gbur. Piszesz "polacy są na kiepskim poziomie" więc zacznij od siebie, bo póki co sam jesteś kiepski.

A contrario,

Możesz użyć Bazy Klubów SFD - https://www.sfd.pl/Baza_klubów_Sztuk_Walki-f148.html i spróbować tam znaleźć coś co Cię może zainteresować bądź wpisać po prostu X Gliwice, na przykład krav maga Gliwice, możesz spróbować z tą sztuką walki jeśli interesuje Cię samoobrona.

Być może trafi się instruktor który również pasjonuje się białą bronią, jeśli nie to możliwe że wówczas będziesz musiał szukać drugiego klubu gdzie takie umiejętności rozwiniesz.

Możesz spróbować w tym dziale - https://www.sfd.pl/Combat_/_Samoobrona-f130.html 

Trener PoTreningu.pl
AdrianIwanowski.eu

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4478
Po pierwsze to poczytaj kilka/kilkanaście tematów na tym forum. Było ich setki, a może i tysiące. Odpowiedź nasunie się sama i nie bedziesz już laikiem.

Po drugie nikt nie podejmie za Ciebie decyzji. Nikt nie napisze: idź tu i tam na to i na tamto. Trzeba chodzić po klubach, oglądać, nawet wziąć udział w pierwszym zwykle darmowym treningu..

Po trzecie... ostatnio pytano gimnazjalistów, ile rok ma dni... nikt nie odpowiedział poprawnie. Co się dzieje z tą młodzieżą teraz?

Zmieniony przez - Remi-Thor w dniu 2013-04-30 10:40:09

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Najtansi.eu.pl - Profesjonalny sprzęt budowlany! | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Sklep.serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool | Sklep.asteco.pl - sklep internetowy lidera systemów natryskowych

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
Rozumiem:) w takim razie która że SW przewiduje w programie samoobrone + walkę bronią biała? I czy ktoś w was wie czy taki klub znajdę w gliwicach? A z tymi gimnazjalistami to nie wiem co ma to do tematu który rozpocząłem^^ chodź odnosząc się do tego przyznam że szkolnictwo polskie jest na dosyć kiepskim poziomie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5941
polacy są na kiepskim poziomie a co do tematu to po co ci używać broni białej? tajscy wojownicy używali swoich ramion i nóg jak bronie..

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 327 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4478
Z tym gimnazjum to tak wiesz... Jak ja zaczynałem coś ćwiczyć, to po prostu poszedłem na trening. Nie było internetu, nie było forum. Były tylko filmy karate itp i książki co najwyżej. Trzeba było pomyśleć, zastanowić się czego się chce itd... Teraz, to jakoś inaczej się porobiło. Każdy oczekuje gotowej recepty, odpowiedzi stając się takim trochę "pierdołą" która przy okazji przestała znać podstawy typu: ile rok ma dni. Niewiem jak to nazwać, ale Cynik75 napisał mniej więcej tak, kiedyś na forum: "Co wy k@#$$@#a, jak jakieś dzieci z porażeniem umysłowym. Idźcie na trening i tyle"

Remigius.pl - IT, e-commerce, e-marketing | Najtansi.eu.pl - Profesjonalny sprzęt budowlany! | Centrum-evolution.pl - centrum treningowo-dietetyczne we Wrocławiu | Sklep.serwispomp.eu - dystrybutor narzędzi Graco & Festool | Sklep.asteco.pl - sklep internetowy lidera systemów natryskowych

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
Co do walki bronią białą, fascynuje mnie to i dlatego chciałbym się tego nauczyć. Wiem, że muszę iść na trening żeby zobaczyć ,, czy to właśnie jest to" ale chodzi mi tylko o waszą poradę która w SW posiada te 2 cechy ( walkę bronią białą i samoobrone). Czy któryś ze stylów kung fu posiada te 2 cechy? A co do przykładu w gimnazjalistami to tak. Ilość dni w roku jest rzeczą która obligatoryjnie każdy znać powinien. Jednak znajomość tematu sztuk walki już nie koniecznie, i dlatego właśnie znalazłem się tutaj:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 383
Aikido ..?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
O i już mam jedną sugestie gdzie powinienem się udać na trening. dziękuję:) a kung fu nie zna walki bronią?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 383
Zależy jakie, ale nunchako powinno być.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28
Dzięki za polecenie aikido. Pójdę na trening i zobaczę. A jeszcze skorzystam z okazji. Może zna ktoś jakąś dobra szkole aikido w gliwicach i mógłby mi polecić?:)
...
Napisał(a)
Usunięty przez wirda za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5941

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=519e5c36f3452686138318
Wejdź w link wbij 10 lvl otrzymaj podziękowanie prezesa na pw :)

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

za duze(czesc ochrona stopy za dluga?)ochraniacze na piszczele,Thaibox i kontuzja

Następny temat

Trening siłowy... WAŻNE

Shoty
Polecane artykuły