SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

bardziej wydajne?? vital max vs SCITEC

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2138

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9374
Witam konczy mi sie bcaa i chcialbym cos zakupuc.mysle nad Vitalmax BCAA 1000 Mega Capsules 240 kaps oraz SCITEC BCAA 6400 375tabl.jakie ilosc bede musial przyjmowac??i na ile mi wystarcza waze 93kg.trenuje 5razy w tygodniu...co bedzie lepsze dla mnie??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26947
Zle stosowane suplementy nigdy nie dzialaja. Pewnie diety nie bylo, plan treningowy slaby, licha regeneracja. A i nie wiadomo czy dawkowanie supli poprawne
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3098 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19419
kup bcaa z hi-tech bcaa powder
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26947
j/w najlepiej wychodzi. Poza tym kapsulki BCAA sie nie oplacaja bo drogo wychodza i trzeba duzo lykac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 736 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15466
licz na porcje 10g Bcaa
przed i po treningu.
policz ilosc tab. x ilosc bcaa w 1 tab
zobaczysz co na dluzej starczy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9374
o hi tecu nie chce slyszec mialem kilka razy brac suple tej firmy.dla mnie.stracona kasa.a trenuje juz 8lat i nie jedno bralem...po drugie nie chce juz prochu.bo wszystko co biore mam w proch i za duzo tego

Zmieniony przez - jara200 w dniu 2013-04-29 16:32:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26947
to activlab w prochu.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3098 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19419
bcaa z hi-tec z pewnością są najlepsze obecnie na polskim rynku
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26947
Przy Twojej wadze to bedziesz musial lykac tych kapsulek 18 dziennie. 9 przed i 9 po treningu wiec przemysl jeszcze czy prochu nie warto



Zmieniony przez - USgorn w dniu 2013-04-29 16:36:34
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 469 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9374
a ile musiałbym brac z vitalmaxu??6caps przed i po 6 bedzie dobrze??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2351 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45122
10 na porcje , kapsy i wydajność to sie niestety wyklucza

-

...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 709971
jara200
o hi tecu nie chce slyszec mialem kilka razy brac suple tej firmy.dla mnie.stracona kasa.a trenuje juz 8lat i nie jedno bralem...po drugie nie chce juz prochu.bo wszystko co biore mam w proch i za duzo tego




przypuszczam że z innej firmy też byłaby stracona

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACTIVLAB CREATINE 3 + CELL PUMP

Następny temat

pilne w sprawie odzywki olimp

electro
Polecane artykuły