Witam. Cwiczę od tygodnia, ułożyłem sobie dietę + kupiłem gainera mutant mass którego zażywam 130g dziennie (zalecane 260g ale 130 uzupełnia moją dietę.
Wiek:16
Wzrost:180
Waga:70
Doświadczenie: praktycznie brak
Przedmioty do ćwiczeń: ławka do brzuszków, hantelki 2x 5kg.
Przez ostanie 12 dni regularnie codziennie trenuję.
Robię:
rano: 100 brzuszków
wieczorem: 10 serii po 50 brzuszków, 10 serii 12 pompek, 10 serii 10 przysiadów
Pragnę ogólnie poprawić wygląd swojego ciała i zależy mi głównie na rzeźbie a nie sile
Proponujecie coś zmienić? Ew dokupić ławkę ze sztangą i na niej coś robić?
Wiek:16
Wzrost:180
Waga:70
Doświadczenie: praktycznie brak
Przedmioty do ćwiczeń: ławka do brzuszków, hantelki 2x 5kg.
Przez ostanie 12 dni regularnie codziennie trenuję.
Robię:
rano: 100 brzuszków
wieczorem: 10 serii po 50 brzuszków, 10 serii 12 pompek, 10 serii 10 przysiadów
Pragnę ogólnie poprawić wygląd swojego ciała i zależy mi głównie na rzeźbie a nie sile
Proponujecie coś zmienić? Ew dokupić ławkę ze sztangą i na niej coś robić?
Krzysztof Piekarz