Szacuny
3
Napisanych postów
222
Wiek
33 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
8573
Co do HMB nie mam zdania nigdy nie uzywałem lecz ostatnio zamowiłem bo zamierzam sie rzeźbic i podobno sprawdza sie jako antykatabolik wiec bede wiedział cos wiecej a co do kratyny o jakiej formie myslisz ?