SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Wybór odżywek!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26627
Witam

Chciałbym abyście mi doradzili w odżywkach ćwiczę na rzeźbę myślę nad:
-hmb
-kreatyną
Jestem w stanie wydać tak w granicach 120-150zł

ps. będą moje pierwsze odżywki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
a ile juz cwiczysz czasu ?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45102
NAjpierw ogarnij podstawy w pozniej sie za suple łap:

https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html 

desiderata

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8573
Co do HMB nie mam zdania nigdy nie uzywałem lecz ostatnio zamowiłem bo zamierzam sie rzeźbic i podobno sprawdza sie jako antykatabolik wiec bede wiedział cos wiecej a co do kratyny o jakiej formie myslisz ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26627
Ćwiczę 4 miesiące i myślę o Monowodzian kreatyny
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 231
hmb nie działa wogole , moze poczatkujacy coś zauwaza ale nie polecam , byly przeprowadzane badania ktore pokazaly ze ten produkt nie działa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26627
Dzięki, wypowie się ktoś jeszcze o kreatynie?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8573
Nie wiem czy w tym wieku Kreatyna to dobra opcja moze lepiej dopiąć dietke i zamiast krety kupic odzywke białkowa albo weglowodanowa ? :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
dopni diete i kup dodatkowo WPC[białko]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 405 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24255
kreatyna to raczej do cykli na mase/sile przy redukcji raczej zbedna
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45102
Wamp1
kreatyna to raczej do cykli na mase/sile przy redukcji raczej zbedna


to dowaliles teraz...

desiderata

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trzeci cykl na masę

Następny temat

Które aminokwasy najlepsze .

electro
Polecane artykuły