Biniek mowil zebym sie zajal Toba wiec dotrzymuje slowa.
jadaja po 2000kcal na dzien albo jakos tak wiec kcialem wiedziec jak to obliczaja ??
OBSERWUJA. JESLI NIE - OBLICZAJA ZA POMOCA WZOROW - I OBSERWUJA NADAL. JESLI NIE ZYSKUJA ANI GRAMA NA WADZE TO OZNACZA ZE ILOSC KALORII JEST NIEODPOWIEDNIA I TRZEBA DODAC. JESLI JEST ZAS ODWROTNIE - I TYJA ZA SZYBKO - CZAS NA ODJECIE PEWNEJ ILOSCI KALORII LUB DODANIE JAKIEJS AKTYWNOSCI
Wiem ze 1gWW to 4kcal
1gB to 4kcal
1gT to 9kcal
wiec jezeli wylicze sobie Bialka tluszcze i wegle to wyjda mi kalorie ??
HEH - NO A JAK INACZEJ ?
Ale czy to bedzie wlasnie ta liczba kcal do spozycia w ciagu dnia ??
NIE WIEMY. NIKT CI TEGO NIE POWIE DOPOKI SAM NIE SPRAWDZISZ. PATRZ UWAGI WYZEJ.
I drugie pytanko czy moze zawyzyc sobie ilosc bialek i wegli zjadanych w ciagu dnia czy musi byc wszystko wyliczone na tip top ??
NIENO - NIE PRZESADZAJMY - TO SA OCZYWISCIE OGOLNE RAMY KTORYCH POWININES SIE TRZYMAC ALE NIE DA SIE OKRESLIC IDELANIE CZYJEGOS ZAPOTRZEBOWANIA

WYSTARCZY ZE BEDZIESZ SIE STOSOWAL MNIEJ WIECEJ I PATRZAL NA EFEKTY W LUSTRZE (I WADZE)

JESLI CIE ZADOWALAJA - POZOSTAJESZ NA TYM POZIOMIE KALORII - JESLI NIE - PATRZ WYZEJ.
pozdrawiam
Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.