SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ile powinno wynosic dzienne kcal dla kulturysty ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16569

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 745
Sluchajcie waze 73kg i ile powinienem jesc kcal dziennie ??

Jak to obliczyc ?? pliss o pomoc szybka

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160

po prostu kontroluj sie (waga i pas) - popatrz - 2 kg w ciagu tygodnia - daje nam 8 w ciagu miesiaca ...myslisz ze to beda miesnie ?

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 413 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6565
Polecam post Binia
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95962
Oczywiście wynik który Ci wyjdzie to tylko czyta baza do tworzenia diety, w zależności od celów, (masa czy rzeźba) zapotrzebowanie podnosisz lub obniżasz. Eksperymentuj i bserwuj reakcje odrganizmu. Jeżeli jesteś na masie to podwyższasz zapotrzebowanie o ok.500 kcal (mówie eksperymentuj, może być więcej może mniej), jeśli twoim celem jest zgubienie zbędnego tłuszczu (rzeźba mięśni) obetnij zapotrzebwoanie kcal (i tu rówież obserwuj zapotrzebowanie oraganizmu, bo jeżeli spadek wagi jest zbyt szybki to prawdopodobnie lecisz z mięśni, a nie z tłuszczu).

NEMEZIS
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160

ucza sie ludzie - to dobrze
pozdrawiam

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
milo ...

Your body is smarter than you !
Your body hates you !
Alternatywna Droga'-2003
konsultant-mafii.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44966
Mozna tez przyjac ok. 1,5-2g bialka, 4-7g WW i 0,5-1g tluszczu i zoabczyc czy wyjda zblizone dane.
Oczywiscie przy zalozeniu, ze robimy mase na weglach (bo zakladam, ze chodzi o mase).

______________________________
Niepijacy kawy i nieleniwy Kawosz.
______________________________
Doradca w Odżywianiu
BTW: Nie ukladam diet!!!!

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 745
Okej moze zapodam inaczej.
Waze tyle ile napisalem chodzi mi o MASSE !!

Dla massowiczow :P przyjmujemy ze 2/3gBialka/kg a 5/6gWW/kg i 2gT/kg
Ale ile kcal powinienem wpierniczac w ciagu dnia przy osiaganiu massy ?? dlaczego Marcinecki powiedzial inne dane gramowe ??

Wiaddddddoooomo ze musi byc wiecej wegli aby miec powera a mniej bialka (czemu to nie wiem ale ok) bo mi wychodzi gdzies tak ok.250gB i ok.400gWW na dzien ale ile kalorii powinienem uzbierac na dzien ??

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
Dla massowiczow :P przyjmujemy ze 2/3gBialka/kg a 5/6gWW/kg i 2gT/kg
Ale ile kcal powinienem wpierniczac w ciagu dnia przy osiaganiu massy ??

PRZEPRASZMA A JAKIES PROBLEMY Z LICZENIEM - MATEMATYKA ??
MASZ GOTOWY WZOR !!

dlaczego Marcinecki powiedzial inne dane gramowe ??

JA NIE PODAWALEM ZADNYCH GRAMOW

Wiaddddddoooomo ze musi byc wiecej wegli aby miec powera a mniej bialka

WLASNIE TO NIEJEST TAKIE OCZYWISTE

Your body is smarter than you !
Your body hates you !
Alternatywna Droga'-2003
konsultant-mafii.suple.hardcor.pl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 745
Biniu moze to smieszne sie ywdalo co napisalem ale nie umialem inaczej tego sprecyzowac pozatym gdzies kiedys tu na forum wyczytalme ze niektorzy CHYBA jadaja po 2000kcal na dzien albo jakos tak wiec kcialem wiedziec jak to obliczaja ??

Wiem ze 1gWW to 4kcal
1gB to 4kcal
1gT to 9kcal
wiec jezeli wylicze sobie Bialka tluszcze i wegle to wyjda mi kalorie ??
Ale czy to bedzie wlasnie ta liczba kcal do spozycia w ciagu dnia ??


I drugie pytanko czy moze zawyzyc sobie ilosc bialek i wegli zjadanych w ciagu dnia czy musi byc wszystko wyliczone na tip top ??

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 413 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6565
Radziłbym ci zacząć, od wyliczenia zapotrzebowania kolorycznego. Później ukłakdasz pod to diete, przyjmując 2-4gB\kg mc i tłuszcze 10-30g, węgli 4*Białko, a reszta to tłuszcze, chyba że za dużo tłuszczy, no to już sam sie decydujesz czy obniżasz tłuszcz i podnosisz węgle, czy obniżasz tłuszcz i podnosisz białko.

NEMEZIS
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
Biniek mowil zebym sie zajal Toba wiec dotrzymuje slowa.

jadaja po 2000kcal na dzien albo jakos tak wiec kcialem wiedziec jak to obliczaja ??
OBSERWUJA. JESLI NIE - OBLICZAJA ZA POMOCA WZOROW - I OBSERWUJA NADAL. JESLI NIE ZYSKUJA ANI GRAMA NA WADZE TO OZNACZA ZE ILOSC KALORII JEST NIEODPOWIEDNIA I TRZEBA DODAC. JESLI JEST ZAS ODWROTNIE - I TYJA ZA SZYBKO - CZAS NA ODJECIE PEWNEJ ILOSCI KALORII LUB DODANIE JAKIEJS AKTYWNOSCI

Wiem ze 1gWW to 4kcal
1gB to 4kcal
1gT to 9kcal
wiec jezeli wylicze sobie Bialka tluszcze i wegle to wyjda mi kalorie ??
HEH - NO A JAK INACZEJ ?

Ale czy to bedzie wlasnie ta liczba kcal do spozycia w ciagu dnia ??
NIE WIEMY. NIKT CI TEGO NIE POWIE DOPOKI SAM NIE SPRAWDZISZ. PATRZ UWAGI WYZEJ.

I drugie pytanko czy moze zawyzyc sobie ilosc bialek i wegli zjadanych w ciagu dnia czy musi byc wszystko wyliczone na tip top ??
NIENO - NIE PRZESADZAJMY - TO SA OCZYWISCIE OGOLNE RAMY KTORYCH POWININES SIE TRZYMAC ALE NIE DA SIE OKRESLIC IDELANIE CZYJEGOS ZAPOTRZEBOWANIA WYSTARCZY ZE BEDZIESZ SIE STOSOWAL MNIEJ WIECEJ I PATRZAL NA EFEKTY W LUSTRZE (I WADZE) JESLI CIE ZADOWALAJA - POZOSTAJESZ NA TYM POZIOMIE KALORII - JESLI NIE - PATRZ WYZEJ.
pozdrawiam


Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 612 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 745
Kanarek tlumaczysz wszystk ow taki sposob w jaki ja wlasnei kce :) odpowiedz pod moim pytaniem to jest to :)

Czyli naj;pier zrobic sobie diete np przyjac 3gB 5gWW i 2gT obliczyc kalorie i zobaczyc czy w ciagu najblizszych miechow cos bedzie przybywac jezeli nie to co wtedy zwiekszyc wegle czy bialko ??

Wegle aja powera bialko masse wiec nie wiem :(

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

============================================================
WWW.PAJACYK.PL - "NIECH KAZDE KLIKNIECIE NAPELNI ZALADEK DZIECKA"
Darowanie zycia pokonanemu, to zaszczyt dla zwyciezcy

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta niskowęglowodanowa problem

Następny temat

jaka dieta przy sile ???

electro
Polecane artykuły