Szacuny
0
Napisanych postów
7
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
118
SOG poleciał. Świetny artykuł. Mój trener powiedział mi coś bardzo podobnego (tutaj jest to ładnie usystematyzowane dla ogółu). Jeśli o mnie chodzi, to działając w sposób bardzo zbliżony + 4-5 razy w tygodniu aktywność fizyczna (sporty walki, kettlebell i siłownia), to po 3,5 miesiąca uzyskałem -17 kg. Jeszcze "tylko" 19 :D Jeszcze raz, świetny artykuł. Pozdrawiam