( po 30min spala się tłuszcz więc dlatego taki czas )
codziennie , przy dobrze zbilansowanej diecie z limitem kalorii,jestem w stanie spalić tłuszcz i schudnąć na wadze powiedzmy w 2 tygodnie ?
Ilość wyświetleń tematu: 1827
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"
A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html
Przy takiej aktywności kalorii się nie limituje.
vivalacokapseudo-trenerek od areobiku
Ja na przykład nie mam NIC wspólnego z aerobikiem
A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"
Ja Cię lubię i wcale nie przeszkadza mi, że jesteś trenerką aero
Może kiedyś wpadniemy na siebie ?vivalacokaWszyscy wiemy że do takich należysz .
Skąd Ty możesz wiedzieć kim jestem i do kogo należe ?
Zadałam proste pytanie a Wy wielkie Panie EKSPERT tylko oceniacie i myślicie że macie jakąś wiedze na ten temat , i zamiast poradzić tylko krytykujecie . Kiedyś na tym forum można było spotkać prawdziwych fachowców a nie pseudo-trenerek od areobiku
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły