SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening areobowy + dieta.Spalę tłuszcz?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1827

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Chodzi mi o to czy biegając codziennie ok.2 godzin
( po 30min spala się tłuszcz więc dlatego taki czas )
codziennie , przy dobrze zbilansowanej diecie z limitem kalorii,jestem w stanie spalić tłuszcz i schudnąć na wadze powiedzmy w 2 tygodnie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
Jako pseudo-trenerki nie jesteśmy w stanie ci pomóc, problem jest zbyt złożony, a cel nas przerasta.

Do ewentualnych zażaleń jest odpowiedni temat na forum.


Zmieniony przez - 4nn w dniu 2013-03-07 14:13:20

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283202
Czytałaś regulamin tego działu i linki podwieszone w nim?

Zmieniony przez - Ruda_29 w dniu 2013-03-07 00:28:11

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
J.w.

Nie wiem, co to znaczy " przy dobrze zbilansowanej diecie z limitem kalorii" Przy takiej aktywności kalorii się nie limituje.
Kto wie - może przy takim wariactwie nie będąc zawodowcem nawet się upasiesz. Polecam lekturę amerykańskich forów dla maratończyków.

No i dziennik Lejjli, która na sobie nie ma tłuszczu w ogóle, jest zawodowcem biegającym na średnich dystansach i ups... Nie biega przez 2 godziny.

po 30min spala się tłuszcz więc dlatego taki czas
Taaa.... U kulturystów to może mieć znaczenie - u kobiet z parciem na odchudzanie (jak najszybciej, jak najwięcej - najlepiej poprzez głodówkę - bo wszyscy wiemy, że do takich właśnie należysz) po 30 minutach każdego dnia to co najwyżej okostna na piszczelach pęka, dochodzi do przykurczów tylengo łańcuch funkcjonalnego i nieprawidłowej pionowej rotacji miednicy

Mała dygresja
Maratonka:


Pani ćwicząca siłowo - tak, tak, jak mężczyzna. Prawda, że mięsnie są obleśne




Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-03-07 07:35:30
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszyscy wiemy że do takich należysz .

Skąd Ty możesz wiedzieć kim jestem i do kogo należe ?
Zadałam proste pytanie a Wy wielkie Panie EKSPERT tylko oceniacie i myślicie że macie jakąś wiedze na ten temat , i zamiast poradzić tylko krytykujecie . Kiedyś na tym forum można było spotkać prawdziwych fachowców a nie pseudo-trenerek od areobiku

Zmieniony przez - vivalacoka w dniu 2013-03-07 12:19:33
...
Napisał(a)
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1430 Napisanych postów 15979 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 230563
Ty się nie denerwuj... po prostu pytania "jak schudnąć w dwa tygodnie" świadczą o tym, że jesteś początkująca. Poza tym swoim drugim poście napisałaś w ankiecie "Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): brak
Staż treningowy: brak". Dostałaś dobrą odpowiedź do swojego pytania zarówno w jednym jak i drugim poście. Nie wiem skąd to oburzenie... Mam wrażenie, że czasami niektóre użytkowniczki zadając tu pytania chcą tylko i wyłącznie odpowiedzi potwierdzającej ich własne i teorie i są zamknięte na informacje osób, które mają odpowiednie wykształcenie i staż.

Zmieniony przez - eveline w dniu 2013-03-07 12:27:08
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
vivalacoka
pseudo-trenerek od areobiku



Uh, uh, uh... Troszeczkę się z tą pyskówą zapędziłaś Ja na przykład nie mam NIC wspólnego z aerobikiem

A skąd mogę wiedzieć? Raz, że przez moje ręce przewinęło się co najmniej 500 takich jak Ty...
A dwa - prozaicznie: zanim z kimś pogadam, to sobie go sprawdzę:
https://www.sfd.pl/Nowy_fat_burner_+_trening_HIIT_odpowiedni_na_redukcje_tkanki_-t924981.html
Trzy - mam swoje źródła, a również oczy i uszy

Nie podali recepty w Juniorze, to po 3 dniach szukasz szczęścia w Ladies?
Tak, tak... Pani N. z miasta L. Sprawdziłam, co pani na forum pisze

Fajna jesteś - masz 19 lat i niecałe 4 miesiące (?) i wydaje się, że wszystko Ci się od świata należy... Cóż, nie jesteś w necie taka anonimowa, jak Ci się zdaje, porozglądaj się czasem idąc po ulicy. Do zobaczenia


Zmieniony przez - Martucca w dniu 2013-03-07 13:16:18
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 21 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 283202
NO ja już mam. I sprawiłaś mi ogromną przykrość


I tak jak pisze Marta, pamiętaj, że nie jesteś anonimowa.

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 105215
Normalnie temat do podwieszenia w dziale

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 69 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15607
Ruda, nie martw się Ja Cię lubię i wcale nie przeszkadza mi, że jesteś trenerką aero Może kiedyś wpadniemy na siebie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1157 Wiek 69 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15607
vivalacoka
Wszyscy wiemy że do takich należysz .

Skąd Ty możesz wiedzieć kim jestem i do kogo należe ?
Zadałam proste pytanie a Wy wielkie Panie EKSPERT tylko oceniacie i myślicie że macie jakąś wiedze na ten temat , i zamiast poradzić tylko krytykujecie . Kiedyś na tym forum można było spotkać prawdziwych fachowców a nie pseudo-trenerek od areobiku


skoro nie ma tu fachowców....to co tu robisz???
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Martucca za przeproszeniem co ty wypisujesz? bo nie rozumiem ? Temat owszem był założony ale dotyczył czegoś innego i wcale nie szukam szczęścia ( może Ty tak robisz...) Tak tak Pani Fachowiec przewinęło się miliard takich jak ja .. Jakie N z jakiego L ? nie zrozumiałam . i cała Twoja dygresja na ten temat jest zbędna do tego żałosna , ponieważ nie wiesz o czym piszesz i na jakiej podstawie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Redukcja pumbka20

Następny temat

dieta redukcyjna, co jeść po aerobiku wieczorem

electro
Polecane artykuły