Witam wszystkich !!
Wiem juz ze do zdobycia masy należy wypijać duże ilości wody i nie tylko podczas treningu.Wypijam ich średnio dzienie ok. 3 l.No i teraz pytanie;
Czy po duzym posiłku bezpośrednio powinno sie pić wode? Ja piję gdyż nie mam wtedy wzdęc i jakos mogę zjesć więcej..ODPISZCIE
POZDRAWIAM !!!
Wiem juz ze do zdobycia masy należy wypijać duże ilości wody i nie tylko podczas treningu.Wypijam ich średnio dzienie ok. 3 l.No i teraz pytanie;
Czy po duzym posiłku bezpośrednio powinno sie pić wode? Ja piję gdyż nie mam wtedy wzdęc i jakos mogę zjesć więcej..ODPISZCIE
POZDRAWIAM !!!
Krzysztof Piekarz
SFD CLEAN CLUB
SFD CLEAN CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...
najlepiej jest pic woe pomiedzy posilkami - choc oczywiscie szklanka do posilku nie bedzie problemem - i jesli lubisz - pij