SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czy posiłek powinno sie popijać bezpośrednio czy nie???????

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2088

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 839
Witam wszystkich !!
Wiem juz ze do zdobycia masy należy wypijać duże ilości wody i nie tylko podczas treningu.Wypijam ich średnio dzienie ok. 3 l.No i teraz pytanie;
Czy po duzym posiłku bezpośrednio powinno sie pić wode? Ja piję gdyż nie mam wtedy wzdęc i jakos mogę zjesć więcej..ODPISZCIE
POZDRAWIAM !!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
wode pic mozesz zawsze, jak wiadomo nie ma ani kalorii, ani bialke, wegli czy tluszczow, pij kidy tylko mozesz

_we need a new vehicle_
I nie jestem żaden master tylko fu.ckmaster
...:::https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/29.gif[/img]SFD CLEAN CLUBSFD CLEAN CLUBSFD CLEAN CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />:::...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 5271
wg diety montignac nie powinno sie pić posdczas posiłku

Jeśli moja wypowiedź w jakiś sposób tobie pomogła wynagrodź mnie SOGiem :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 470
Nie powinno sie pic wody bezposrednio przed, w trakcie czy tuz po posilku bo wtedy rozciencza sie soki trawienne co utrudnia trawienie- stad te wzdecia. Najbezpieczniej bedzie wypic plyny na ok 30 min przed posilkiem
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 839
Dzięki za odpowiedzi !!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 79160
zgadzam sie z przedmowcami najlepiej jest pic woe pomiedzy posilkami - choc oczywiscie szklanka do posilku nie bedzie problemem - i jesli lubisz - pij
pozdrawiam

Wiedza to podstawa
"Madry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością i powinien uczyć się, jak sam może leczyć swoje choroby".
HIPOKRATES
Doradca w dziale Alternatywna Droga.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pytanie o strate bialka

Następny temat

Posilek przed treningowy na miescie....

electro
Polecane artykuły