Mam, takie pytanie...
Kupilem kreatynę MultiPowera i sprzedawca polecił mi brac to z glukozą tylko zapomniałem zapytać jaki i ile, prosze o pomoc.
Zaznaczam jeszcze że biorę kreaatynę 2x5g dziennie (faza nasycenia 2 dni 5x5G 3 dni 3x5g)
i druga sprawa jak ma sie picie mleka w trakcie suplementacji kreatyną, mam Giant Mega Massa 4000 i wypijam od 0,5 do 1 litra mleka dziennie a wiem że mleko jest niewskazane czy to bardzo szkodzi.
z gory dzienki za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
Dużo jedz mały bądź...
Kupilem kreatynę MultiPowera i sprzedawca polecił mi brac to z glukozą tylko zapomniałem zapytać jaki i ile, prosze o pomoc.
Zaznaczam jeszcze że biorę kreaatynę 2x5g dziennie (faza nasycenia 2 dni 5x5G 3 dni 3x5g)
i druga sprawa jak ma sie picie mleka w trakcie suplementacji kreatyną, mam Giant Mega Massa 4000 i wypijam od 0,5 do 1 litra mleka dziennie a wiem że mleko jest niewskazane czy to bardzo szkodzi.
z gory dzienki za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
Dużo jedz mały bądź...
Krzysztof Piekarz