SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna +glukoza?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile gramów glukozy przyjmować z 5 gramową porcją kreatyny? Jeśli ktoś może coś pomóc w tej kwestji to byłbym wdzięczny.

Bez rozstępów niema postępów. Bez anabolików niema wyników ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
na 5g kretki 30-40 glukozy :)

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
20/30 max 40g





K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielkie dzięki chłopaki.


Bez rozstępów niema postępów. Bez anabolików niema wyników ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
Bez rozstępów niema postępów. Bez anabolików niema wyników ;) co to ma kur#$ znaczyc;] stary zmien sobie opis, albo kup sterydy dla koni;]

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
Shiryou to wolny kraj...kolega moze sobie miec opis jaki mu sie podoba byle zeby nie lamal regulaminu :) - wiec delikatnie mowiac odczep sie od niego
Pozatym twoja wypowiedz nic nie wniosla wiec moze faktycznie jak nie umiesz pomoc to sie nie oddzywaj

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)



Zmieniony przez - zyz w dniu 2004-01-18 11:42:20

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie kłucić się bo banem poczęstuje





K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 492 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2248
oj zyzu ;] co ty piszesz 50% wypowiedzi na forum nic nie wnosi do postu. ja przyjamniej podjalem jakis temat, cos zauwazylem;] a ty ... za grosz poczucia humoru;]

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3680 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36374
soldiier no czestuj...zjadlbym cuś jakiegos malego bana(na)

Spokojnie :P ja tylko skrytykowalem cie za wypowiedz na temat tego podpisu :P heh ;] a poczucia humoru mi nie brak

Pies, kiedy się go żywi, wykazuje więcej wdzięczności niż człowiek, któremu się pomaga.
------------------------
http://www.pajacyk.pl <-- kliknij nic nie szkodzi...a pomozesz :)

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niektórzy nie umieją spokojnie przyjąc krytyki





K>K>W>A - the best!!

Pozdrawiam!
>>>>> soldiier <<<<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej spokojnie to tylko taki podpis. Dałem taki bo nikt takiego chyba niema a mi sie spodobał, a co do anabolików to nawet aminokwasy BCAA zaliczają sie do anabolików, nietylko sterydy to anaboliki. A jeśli masz coś do mnie to ci powiem że nigdy niemiałem kontaktu ze sterydami. Za niedługo dam moje zdjęcia do działu Nasze zdjęcia ale ty itak pewnie powiesz że jem koks.

Bez rozstępów niema postępów. Bez anabolików niema wyników ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna...

Następny temat

jak brac HMB

WHEY premium