Tak, 25 minut na rowerku. Sukcesywnie będzie więcej ;)
...
Dzisiaj i jutro dzień treningowy. Dzisiaj było
Płasko klatka Ławka – 5 x5 60,70,80,85,85kg
Klatka skos -5x10 60,70,75 kg
Gilotyna 2x10 40,45kg
Rozpiętki 2x12-15 13,15kg
Wyciskanie żołnierskie z klatki – 5 x 10 35kg staly cieżar
Wznosy hantli na boki-3x10 8,10
Wycisk w Wąskim Uchwycie – 4x 8 20,22kg
Po treningu maszyny aerobowe były zajęte wiec zrobiłem kompleks sztangowy na małych ciężarach, ale zdyszałem sie nieziemsko.
Po treningu standardowo u mnie placek owsiany z bananami i twarogiem. Na drugie kurczak schab i ryż. Kolacja przede mną, ale bede testował tatara z beefmaster'a
Samopoczucie na J/NJ coraz lepsze, ide do szkoły nie martwię sie pojemnikami. Zaczynam odczuwać duża różnicę w treningach na pusty żołądek, oczywiście na plus.
Jutro Legsday będzie cieżko.
Zmieniony przez - michaslol w dniu 2013-02-20 20:58:57
Płasko klatka Ławka – 5 x5 60,70,80,85,85kg
Klatka skos -5x10 60,70,75 kg
Gilotyna 2x10 40,45kg
Rozpiętki 2x12-15 13,15kg
Wyciskanie żołnierskie z klatki – 5 x 10 35kg staly cieżar
Wznosy hantli na boki-3x10 8,10
Wycisk w Wąskim Uchwycie – 4x 8 20,22kg
Po treningu maszyny aerobowe były zajęte wiec zrobiłem kompleks sztangowy na małych ciężarach, ale zdyszałem sie nieziemsko.
Po treningu standardowo u mnie placek owsiany z bananami i twarogiem. Na drugie kurczak schab i ryż. Kolacja przede mną, ale bede testował tatara z beefmaster'a
Samopoczucie na J/NJ coraz lepsze, ide do szkoły nie martwię sie pojemnikami. Zaczynam odczuwać duża różnicę w treningach na pusty żołądek, oczywiście na plus.
Jutro Legsday będzie cieżko.
Zmieniony przez - michaslol w dniu 2013-02-20 20:58:57
...
Wiec, dzisiaj nogi. Do przyszłego tygodnia chodzę na szkolna siłownię, a tutaj jest sprzęt na nogi. Dieta identyczna jak wczoraj. Od marca wracam do boksu i już się nie mogę doczekać
Dzisiaj był w sumie ostatni trening siłowy w całym tygodniu, teraz tylko jakieś marsze i ewentualnie deska w niedzielę bo , aż szkoda nie wykorzystać takich warunków i 30 cm nowego śniegu ;)
Trening
Legs
Przysiady na maszynie 5x6 powt. po 60+ciężar maszyny
Wyciskanie nogami na maszynie 5x10 90 kg+ ciężar maszyny
Prostowanie nóg- 5x10 po 65 kg
Uginanie nóg leżac na maszynie 5x10 cięzar max
Dzisiaj był w sumie ostatni trening siłowy w całym tygodniu, teraz tylko jakieś marsze i ewentualnie deska w niedzielę bo , aż szkoda nie wykorzystać takich warunków i 30 cm nowego śniegu ;)
Trening
Legs
Przysiady na maszynie 5x6 powt. po 60+ciężar maszyny
Wyciskanie nogami na maszynie 5x10 90 kg+ ciężar maszyny
Prostowanie nóg- 5x10 po 65 kg
Uginanie nóg leżac na maszynie 5x10 cięzar max
...
A więc tak. Ostatnio mam mała przeprowadzkę więc intensywność pisania nie za częsta. Dietę staram się trzymać i wychodzi tak na 90 %.
Piątek
Dzień wolny od treningu. Zaczynam zauważać, że na jem.nie jem rzeczywiście, mam więcej energii w ciągu dnia i nie potrzebuje żądnej drzemki. Dieta to jakieś banany, ryż, kurczak z mozarella, schab.
Sobota
Znowu dzień nie treningowy. Dieta trzymana podobnie jak w piątek. Jedynie mały kawałek pizzy wpadł, ale nie zjadłem za to banana;) Wyjście ze znajomymi o wodzie i herbacie
Niedziela
O 8 wyjazd na deskę. 3 godzinny jazdy. Nogi właziły do d**y, ale było warto śniegu po pachy i to chyba był ostatni dzwonek żeby pojeździć bo śniegu już prawie nie ma tylko jakaś powódź. Dieta mi się podobała ;) zrobiłem sobie hamburgery z mięsa mielonego indyczego i chili con carne.Poniedziałek
Trening
Pull
Martwe ciągi – 5 x 5 skończyłem na 113kg
Wiosłowanie – 4 x 10 stopniowo zwiększałem ciężar od 70-80kg
Ściąganie wyciągu do klatki (nie mogę się podciągnąć)– 5 x 10 doszedłem do 105kg
szrugsy 4x 20 50 kg
bic sztanga 3x8-12 28kg
bic hantle 3x8-12 15kg
Aero przejechałem 7 k na rowerku więcej nie mogłem po niedzieli.
Dieta: Hamburgery z indyka, placek owsiany z twarogiem i bananami,kurczak zapiekany z mozarellą.
Wtorek
OFF. dieta będzie trzymana. Piersi, mielony z indyka trochę schabu. Ananas i pewnie jakiś banan.
Pozdro
Piątek
Dzień wolny od treningu. Zaczynam zauważać, że na jem.nie jem rzeczywiście, mam więcej energii w ciągu dnia i nie potrzebuje żądnej drzemki. Dieta to jakieś banany, ryż, kurczak z mozarella, schab.
Sobota
Znowu dzień nie treningowy. Dieta trzymana podobnie jak w piątek. Jedynie mały kawałek pizzy wpadł, ale nie zjadłem za to banana;) Wyjście ze znajomymi o wodzie i herbacie
Niedziela
O 8 wyjazd na deskę. 3 godzinny jazdy. Nogi właziły do d**y, ale było warto śniegu po pachy i to chyba był ostatni dzwonek żeby pojeździć bo śniegu już prawie nie ma tylko jakaś powódź. Dieta mi się podobała ;) zrobiłem sobie hamburgery z mięsa mielonego indyczego i chili con carne.Poniedziałek
Trening
Pull
Martwe ciągi – 5 x 5 skończyłem na 113kg
Wiosłowanie – 4 x 10 stopniowo zwiększałem ciężar od 70-80kg
Ściąganie wyciągu do klatki (nie mogę się podciągnąć)– 5 x 10 doszedłem do 105kg
szrugsy 4x 20 50 kg
bic sztanga 3x8-12 28kg
bic hantle 3x8-12 15kg
Aero przejechałem 7 k na rowerku więcej nie mogłem po niedzieli.
Dieta: Hamburgery z indyka, placek owsiany z twarogiem i bananami,kurczak zapiekany z mozarellą.
Wtorek
OFF. dieta będzie trzymana. Piersi, mielony z indyka trochę schabu. Ananas i pewnie jakiś banan.
Pozdro
...
Jak na kupny to zaj**is**:) on juz od razu doprawiony ewentualnie jeszcze cebulka ogórek i żółtko i jazda :)
...
A więc dzisiaj dzień treningowy wróciłem na starą siłownię. Udało mi sie przetestować odżywkę przedtrennigową PEAK PLUTONIUM. Nie miałem jakiejś mega pompy, ani dziwnych zajazdów trochę cieplej i zmęczenia brak na treningu. Teraz dopiero czuje, ze trening jak na mnie mega dobry bo jestem mega zmęczony.
Dieta: placek owsiany z twarogiem i bananami potrenigowo, Ryba po grecku +ryż, ananas, rodzynki,i jeszcze jejeczniczka z 4 jajek.
Trening
Push
Płasko klatka Ławka – 5 x5- od 70 do 95
Klatka skos -5x10 hantle od 20 do 27,5 kg
Gilotyna 2x10 55 kg
Rozpiętki 2x10 12 kg
Wyciskanie żołnierskie z klatki – 5 x 10 pierwsze 40 kg , reszta 35
Wznosy hantli na boki-3x10 hantle 10 kg
ściąganie wyciągu – 4x 8 poziom 6/9
Dieta: placek owsiany z twarogiem i bananami potrenigowo, Ryba po grecku +ryż, ananas, rodzynki,i jeszcze jejeczniczka z 4 jajek.
Trening
Push
Płasko klatka Ławka – 5 x5- od 70 do 95
Klatka skos -5x10 hantle od 20 do 27,5 kg
Gilotyna 2x10 55 kg
Rozpiętki 2x10 12 kg
Wyciskanie żołnierskie z klatki – 5 x 10 pierwsze 40 kg , reszta 35
Wznosy hantli na boki-3x10 hantle 10 kg
ściąganie wyciągu – 4x 8 poziom 6/9
...
Jaja sie niestety skończyły więc bedzie mozarella z pomidorem. Bilans kaloryczny bedzie zgadzał, ale nieco mnie białka na rzecz tłuszczu niestety
...
Dzisiaj znowu dzień treningowy. Nastpęny trening w niedziele bo czeka mnie potańcówka jutro. a więc:
Trening
Pull
Martwe ciągi – 5 x 5 skończyłem na 120 kg, i raz dałem radę 130 kg
Wiosłowanie – 4 x 10 stopniowo zwiększałem ciężar od 70-80kg
Ściąganie wyciągu do klatki (nie mogę się podciągnąć)– 5x10 poziom 5/8
szrugsy 4x 20 hantle 22,5-30 kg
bic młotkowe 3x8 12 15kg, 17,5 kg, 20 kg
bic hantle 3x8-12 15kg, 17,5 kg, 20 kg
Diet identyczna jak wczoraj. w przyszłym tygodniu zrobię pomiary.
Zmieniony przez - michaslol w dniu 2013-02-28 19:31:13
Trening
Pull
Martwe ciągi – 5 x 5 skończyłem na 120 kg, i raz dałem radę 130 kg
Wiosłowanie – 4 x 10 stopniowo zwiększałem ciężar od 70-80kg
Ściąganie wyciągu do klatki (nie mogę się podciągnąć)– 5x10 poziom 5/8
szrugsy 4x 20 hantle 22,5-30 kg
bic młotkowe 3x8 12 15kg, 17,5 kg, 20 kg
bic hantle 3x8-12 15kg, 17,5 kg, 20 kg
Diet identyczna jak wczoraj. w przyszłym tygodniu zrobię pomiary.
Zmieniony przez - michaslol w dniu 2013-02-28 19:31:13
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!