SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Witam

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Mam pytanie. Jakiś rok temu ważyłem 95 kg przy wzroście 180 cm i wziąłem się za siebie, zacząłem ćwiczyć na tzw. rzeżbę(miesiąc) i biegać(2 miesiące) po czym ważyłem 82kg przy wzroście 183, jednak szkoła i inne obowiązki i zaprzestałem tego. Obecnie ważę 87 kg przy 183 cm. Dziś kupiłem karnet na siłke. i tutaj zaczyna się pytanie, ćwiczyć na masę czy na rzeźbę, planuje zakupić białko serwatkowe i dodatkowo bd robił 30 min cardio po kazdym dniu na siłce a w dni wolne biegał w parku, ostatnio gdy przez miesiąc cwiczyłem wytrzymałościowo strasznie się zniechęciłem gdyż brak był przyrostów. Dodatkowo odstawiam słodycze i gazowane słodkie napoje. Także prosze o kilka porad i podpowiedzi co z tego co napisałem jest dobre a co zmienić z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3754 Wiek 8 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49667
pokaż foto
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Oto foty.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
Nr 2

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7072
Nie masz miesni wiec rzezby nie zrobisz ;P A czy cwiczysz na mase czy rzezbe zalezy od diety nie treningu ;p

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 68
No ale więcej powtórzen z mniejszym cięzarem czy odwrotnie? Bo to przeciez zasadnicza różnica.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7072
Roznica jest ale ona nie warunkuje tego jaki to trenig czlwoieku. MOzesz robic malym ciezarem duzo powtorzen a jesli dieta bedzie na mase to zrobisz i tak mase ...

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Masuj, mięśni nie masz tylko się zapusciłeś i wszystko w brzuch poszło, jak chcesz rzeźbić to nie więcej powtórzeń tylko trening aerobowy bo inaczej tego tłuszczu nie spalisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 4193 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 44226
Ja bym dał bilans na zero trening siłowy + aeroby
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6880
Ciezki trening atletyczny w zakresie powtorzen 6-12 dieta zbilansowana z nadwyzka kaloryczna odpowiednie warunki regeneracji i jedziesz z masa na wycinke przyjdzie pora za trzy miesiace.

No pain - No gain

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostry trening, którego celem jest lepsza dyspozyja w łóżku

Następny temat

Zgubiłem nakrętkę do shakera :( , Gdzie znaleźć pasującą?

electro
Polecane artykuły