SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Witam

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1231

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
Mam pytanie. Jakiś rok temu ważyłem 95 kg przy wzroście 180 cm i wziąłem się za siebie, zacząłem ćwiczyć na tzw. rzeżbę(miesiąc) i biegać(2 miesiące) po czym ważyłem 82kg przy wzroście 183, jednak szkoła i inne obowiązki i zaprzestałem tego. Obecnie ważę 87 kg przy 183 cm. Dziś kupiłem karnet na siłke. i tutaj zaczyna się pytanie, ćwiczyć na masę czy na rzeźbę, planuje zakupić białko serwatkowe i dodatkowo bd robił 30 min cardio po kazdym dniu na siłce a w dni wolne biegał w parku, ostatnio gdy przez miesiąc cwiczyłem wytrzymałościowo strasznie się zniechęciłem gdyż brak był przyrostów. Dodatkowo odstawiam słodycze i gazowane słodkie napoje. Także prosze o kilka porad i podpowiedzi co z tego co napisałem jest dobre a co zmienić z góry dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3754 Wiek 6 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 49667
pokaż foto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
Oto foty.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
Nr 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Nie masz miesni wiec rzezby nie zrobisz ;P A czy cwiczysz na mase czy rzezbe zalezy od diety nie treningu ;p

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 68
No ale więcej powtórzen z mniejszym cięzarem czy odwrotnie? Bo to przeciez zasadnicza różnica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 934 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7072
Roznica jest ale ona nie warunkuje tego jaki to trenig czlwoieku. MOzesz robic malym ciezarem duzo powtorzen a jesli dieta bedzie na mase to zrobisz i tak mase ...

Tetrahydrocannabinol z nim mi chwile płyną

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17704 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Masuj, mięśni nie masz tylko się zapusciłeś i wszystko w brzuch poszło, jak chcesz rzeźbić to nie więcej powtórzeń tylko trening aerobowy bo inaczej tego tłuszczu nie spalisz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
Ja bym dał bilans na zero trening siłowy + aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 374 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6880
Ciezki trening atletyczny w zakresie powtorzen 6-12 dieta zbilansowana z nadwyzka kaloryczna odpowiednie warunki regeneracji i jedziesz z masa na wycinke przyjdzie pora za trzy miesiace.

No pain - No gain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ostry trening, którego celem jest lepsza dyspozyja w łóżku

Następny temat

Zgubiłem nakrętkę do shakera :( , Gdzie znaleźć pasującą?

WHEY premium