SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta od zielonego do poprawy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 949
Witam!
Mam dietę do oceny oraz korekty.
Moje zapotrzebowanie BMR to:
Kalorie 2603.08
Węglowodany 55% 1431.69kcal = 357.92gram
Białko 15%% 390.46kcal = 97.62gram
Tluszcz 30% 780.92kcal = 86.77gram


TUTAJ JEST OBIAD W SZKOLE/DOMU + EWENTUALNE BIAŁKO/WĘGLOWODANY Z ODŻYWEK.

Z tego co mam w tabli wyszło:
2158kcal, 102g (19%) białko, 77g (32%) tłuszcze, 261g (48%) węglowodany, co zostanie jeszcze dobite przez obiad+ew. suple
Co sądzicie o tak prostej diecie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 949
12% śmietana.
Teraz się zaczęły problemy z mamą...
Mówi, że rozepcham żołądek i będę gruby jak beczka...
Mógłby jej ktoś wyjaśnić (postem), że nawet przy niskiej aktywności fizycznej należy jeść min 5 przyzwoitych posiłków dziennie?

Zmieniony przez - devel9k w dniu 2013-02-17 10:19:17
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 262 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9769
a jaki jest cel?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 949
No raczej masa...
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 262 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9769
za malo kalorii. A ile wazysz?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 949
WAGA:52
WZROST:167

A liczysz obiad "między tabelami"?

Zmieniony przez - devel9k w dniu 2013-02-10 18:37:42
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 262 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9769
Na sniadanie do platkow daj mleko. Po treningu to kurczak, ryba tylko nie z puszki.

Nie wiem z czego ten obiad sie sklada.


Zmieniony przez - snuffer w dniu 2013-02-10 18:46:08
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 949
No to tak tak daję mleko :)
A ryba na pewno nie może być ta z puszki graal?
Obiad jest różny, szczególnie w szkole, dlatego jak stwierdzę, że jest za mało czegoś to dobije odżywka.
Ale ogólnie jest dobrze?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 262 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9769
Lepsze sa ryby mrozone.
A kase na odzywki przeznaczylbym na wartosciowe obiady, mlody jestes i nie musisz chemii w siebie ladowac tak od razu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 949
Wiem, wiem...
Ale obiady w szkole nie zawsze są "dobre"(smaczne/odżywcze). Nie mam zamaru nie wiadomo ile w nie wydać...
Ale ogólnie jest dobrze?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 262 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9769
Mi chodzilo ze pieniadze ktore wydasz na odzywki zebys przeznaczyl na jedzenie, ktore zrobisz w domu i wlaczysz je do diety, a nie takie ze stolowki szkolnej, to bedzie ok.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 949
1.A czym mógłbym zastąpić Kasze+rybę+oliwa z o.?
2x to sam to się znudzi... Co by było tak samo odżywcze?
2.Czy nadmiar "naturalnego" białka może być groźny?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa, a redukcja

Następny temat

nadwyzka

Shoty
Polecane artykuły