SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dieta od zielonego do poprawy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1880

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 262 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9769
Mozesz zastapic, kurczakiem, wolowina, wieprzowina. Zamiast kaszy, ryz brazowy, makaron razowy.

Nadmiar bialka obciazy Twoje nerki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 949
Hmm... Ale tak tak 10g - 15g nadmiaru to chyba nie jest tak strasznie dużo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4141
Zalezy od wagi, ale przy twojej nie powinno stwarzac to problemow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 949
A jaki twaróg konkretnie, jakiej firmy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4141
Firma aż tak bardzo nie ma znaczenia, ale jak wejdziesz do sklepu to poznasz renomowane produkty. Twarożek najlepiej półtłusty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 949
Kupiłem 2x250g Bielucha: http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Twaróg-półtłusty-Bieluch-Biomlek.html
Oczywiście mogę go ze śmietaną zmieszać i wgl.? :) (na kolacje)

Zmieniony przez - devel9k w dniu 2013-02-12 11:08:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4141
to zalerzy jaka smietana i ile jej chcesz dac :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 949
Aby zrobić gęstą "papkę", a ile procentowa to nie wiem... (taka jak do placków ziemniaczanych xD)

Zmieniony przez - devel9k w dniu 2013-02-12 11:17:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 345 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4141
"taka jak do placków ziemniaczanych" tym to mnie rozwaliłeś Śmietanke możesz sobie dodać tylko niech Ci nie przyjdzie do głowy wsypanie 3 łyżek cukru jak to sie robiło w dzieciństwie :D (przynajmniej ja tak robiłem).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 949
W domu aktualnie nie ma, a mam zawsze kupuję taką samą :D No cukru (to co się słodzi) to się staram ograniczać, do herbaty się np przyzwyczaiłem i nic nie słodzę.

Zmieniony przez - devel9k w dniu 2013-02-12 11:49:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa, a redukcja

Następny temat

nadwyzka

WHEY premium