Witam,
Zwracac sie do Was z prośbą o rade, ktorego z tych hardgainerowcow byscie polecili. Priorytetem jest przybranie na masie. Szcegolnie interesuje mnie opinia o Cytosport Monster Mass bo na polskich forach nigdzie o nim znalezc info nie moge, moze zle szukam nie wiem. Od siebie dodam ze moj starz to 10 lat - biegi, sporty walki, silownia, wzrost 185cm 70 kg 25 lat, bralem juz pare bialek i gainerow z roznym efektem oczywiscie z odpowiednia dieta bo to najwazniejsze..jestem ektomorfikiem odporny na mase, wiec pomyslalem ze gainer o zawartosci bialka 10-19% bedzie odpowiedni. Ktory z wyzej wymienionych byscie radzili? Jesli nie to moze cos innego? Cena nie gra roli..Dzieki z gory pozdrawiam
Zwracac sie do Was z prośbą o rade, ktorego z tych hardgainerowcow byscie polecili. Priorytetem jest przybranie na masie. Szcegolnie interesuje mnie opinia o Cytosport Monster Mass bo na polskich forach nigdzie o nim znalezc info nie moge, moze zle szukam nie wiem. Od siebie dodam ze moj starz to 10 lat - biegi, sporty walki, silownia, wzrost 185cm 70 kg 25 lat, bralem juz pare bialek i gainerow z roznym efektem oczywiscie z odpowiednia dieta bo to najwazniejsze..jestem ektomorfikiem odporny na mase, wiec pomyslalem ze gainer o zawartosci bialka 10-19% bedzie odpowiedni. Ktory z wyzej wymienionych byscie radzili? Jesli nie to moze cos innego? Cena nie gra roli..Dzieki z gory pozdrawiam
Krzysztof Piekarz