Witam przygotowuje sie do szkoły aspiranckiej przed zimą mierzyłem czasy (50m około 7,2s 1km 3,min25s) czasu są kiepskie i chciałbym trochę przez ten okres zimowy wzmocnić Nogi(chodzi mi głównie by boprawić szybkośc na 50 metrów) oraz wzmocnić kondycję. Zimą nie mam zamiaru biegać na dworze jedynie w domu chcę poćwiczyć.
Jedyne ćwiczenia jakie znam to skipy.
Mógłby mi ktoś doradzić, lub ułożyć mi jakiś plan w domowych warunkach.
podobno niezłe efekty daje na szybkość super dunks jednak nie chcę stracić kolan.
Zmieniony przez - petersilie w dniu 2012-12-31 22:28:10
Zmieniony przez - petersilie w dniu 2012-12-31 22:29:00
Jedyne ćwiczenia jakie znam to skipy.
Mógłby mi ktoś doradzić, lub ułożyć mi jakiś plan w domowych warunkach.
podobno niezłe efekty daje na szybkość super dunks jednak nie chcę stracić kolan.
Zmieniony przez - petersilie w dniu 2012-12-31 22:28:10
Zmieniony przez - petersilie w dniu 2012-12-31 22:29:00
Krzysztof Piekarz