SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Trening(kondycja oraz poprawa szybkosci)

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
Witam przygotowuje sie do szkoły aspiranckiej przed zimą mierzyłem czasy (50m około 7,2s 1km 3,min25s) czasu są kiepskie i chciałbym trochę przez ten okres zimowy wzmocnić Nogi(chodzi mi głównie by boprawić szybkośc na 50 metrów) oraz wzmocnić kondycję. Zimą nie mam zamiaru biegać na dworze jedynie w domu chcę poćwiczyć.
Jedyne ćwiczenia jakie znam to skipy.

Mógłby mi ktoś doradzić, lub ułożyć mi jakiś plan w domowych warunkach.
podobno niezłe efekty daje na szybkość super dunks jednak nie chcę stracić kolan.

Zmieniony przez - petersilie w dniu 2012-12-31 22:28:10

Zmieniony przez - petersilie w dniu 2012-12-31 22:29:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 111 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22421
Czasy nie takie złe

3m 25 sek to nie jest źle.

Co do sprintu na pewno przyda się trenin siłowy nóg z obciążeniem.

Carpe diem

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
aha a są gdzieś na youtube albo na jakieś stronce ćwiczenia odnośnie szybkości. Bardzo bym prosi.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
i jakie byś obciążenie radził mi , przy wadze około 63 kg
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1005 Wiek 111 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22421
Obciążenie do czeo ?

Carpe diem

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
Nie wiem z jakim obciążeniem robić przysiady ? A same przysiady bez obciążenia dadzą trochę ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
A i mam pytanie czy skipy A , B C wieloskoki przysiady, są potrzebne bo poprawić szybkość biegu ? czy raczej przydatniejsze do maratonu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
Szybkość biegu chodziło mi na poprawienie sprintu(czyli np bieg na dystansie 50 metrów)
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 6575 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35065
Skipy są do tego by nauczyć się dobrze układać stopę na podłożu, czyli na śródstopiu. Jeżeli chcesz szybciej biegać to po prostu biegaj na takim odcinku jakim chcesz. Odpoczywaj 3-5 minut tak by włókna mięśniowe się zdążyły zregenerować. Do tego po paru sprintach możesz wykonywać ćwiczenia plyometryczne. Na forum ktoś podawał takie więc poszukaj w wyszukiwarce.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 272
ok dzięki, będę tak ćwiczył jak pogody będą A teraz w domu co mogę ćwiczyć ? ( by trochę poprawić ten dystans)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Podziękowanie i rada

Następny temat

Plan treningowy na rzeźbę

electro
Polecane artykuły