SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Poprawa podciągnięć oraz biegi.

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1008

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2872
Choć ćwiczę już kawał czasu (głównie były to treningi nie na 100%, ponieważ większość czasu ćwiczę bez diety).

I
Byłem głupi i zaniedbywałem podciąganie.
Teraz chciałbym to zmienić, najlepiej jak najszybszym tempie.
Co byście mi polecili, jaki trening oprócz tego co mam w planie czyli
4s podciagania -mniej więcej wygląda to tak,
1s - 4p,
2s - 3-4p,
3s(zmiana na podchwyt) 4p,
4s - 3-4p

II
Drugi mój problem to kondycja, biegam około 10min przed i po treningu (zeby rozgrzac i rozciagnać miesnie). Mysłame o 20 minutowych interwałach 2-3x tyg. Ale moze lepsze były np: 1h biegi, moze one lepiej działaja na wytrzymałość takze 2-3x tyg.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1377
Co do I to znajdź sobie plan armstronga, on jest na podciąganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2872
Tylko czy bez żadnego problemu mogę go ,,wtłoczyć,, mój dotychczasowy split 4 dniowy, żeby to mi nie przyniosło większych strat niż zysków.


Zmieniony przez - Treble w dniu 2014-03-16 18:32:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
no i tu pies pogrzebany, bo jeśli chesz rbić "normalny" trening to Armstrong kiepsko się niego wpasowuje.

Jakim systemem ćwiczysz?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2872
Rozpiska wg. ronie220, nie powinno sie ćwiczyć pleców po bicepsie, ale zdałem się na wiedze roniego220.

klatka / barki
nogi
x
biceps / triceps / przedramię
plecy / kaptury
x
x
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2872
doradzi ktos ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
ronnie Ci zalecił taki trening w połączeniu z treningiem armstronga?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2872
nie, źle mnie QUEBLO zrozumiałeś, pytałeś sie jakim schematem ćwiczę, odpowiedziałem ze wg. zaleceń roniego (gdzies ten schemat znalazłem jego wypowiedzi do jednego użytkownika)

a co do treningu Armstronga to pojawił sie tutaj pomysł, tylko jak juz wspomniałeś złym pomysłem będzie połączenie go z treningiem. Duze mogą być skutki połączenia treningu Armstronga z powyższym schematem ?

Zależy mi aby zwiększyć jak najszybszym tempie ilosc pow. w podciąganiu.
Bo jeśli będę robił tylko 4s raz w tyg. to nie widzę tego w zielonych kolorach.

Napisze moze czemu mi tak bardzo zalezy, zamierzam niedługo iść do woja, najpierw NSR a potem bede sie starał dalej działać.
NSR na pewno bedzie drązek, jak zobaczą ze tylko 5-6x sie podciągnąłem to powiedzą człowieku to nie dla Ciebie.


Zmieniony przez - Treble w dniu 2014-03-19 17:41:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 183 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2872
Lubicie jak sie Was prosi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
nie, nie każdy ma tyle czasu by codziennie siedzieć na forum.

Jak trenig arstronga to musisz zrezygnowac ze standardowego planu na silce, robisz plan wedle zaleceń autora.
Jak chcesz ćwiczyć normalnym planem na siłce to weź jakieś fbw,bo tam drążek będziesz mógl robić 3 razy w tygodniu

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2014-03-24 12:52:19

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 12867 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90343
Jeżeli zależy Ci bardzo na tym podciąganiu i biegach, to tak jak Queblo mówi, najlepsze będzie FBW. ;)

Trening bez nóg, to jak seks bez orgazmu.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zastosowanie opony w treningu

Następny temat

Ekspander i początki

WHEY premium