Witam. Skończyłem właśnie V poziom treningu Lafaya i mam zamiar robić obwód. Na początku planowałem, że założę na plecy jakiś ciężar, ale natrafiłem na ten temat https://www.sfd.pl/Tabelki_Lafaj-t901898.html.
I teraz mam dylemat, bo nie wiem co wybrać. Co byście mi doradzili?
Wzrost 175, waga 68 i ciągle rośnie. Dieta dużo chleba i ziemniaków. Może nie za bogata, ale działa :)
I teraz mam dylemat, bo nie wiem co wybrać. Co byście mi doradzili?
Wzrost 175, waga 68 i ciągle rośnie. Dieta dużo chleba i ziemniaków. Może nie za bogata, ale działa :)
Krzysztof Piekarz