SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Fitness Authority - Xtreme Creatine

temat działu:

Fitness Authority

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18715

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118


Xtreme Creatine

Opis
FA Nutrition Xtreme Creatine 500 g

- energia
- wytrzymałość
- wzrost siły
- masa mięśniowa
- świetna rozpuszczalność

Preparat przeznaczony jako uzupełnienie diety dla osób aktywnych fizycznie, dostarczający monohydratu kreatyny. W produkcie zastosowano zmikronizowany monohydrat kreatyny jest, który jest łatwiej rozpuszczalny i wchłaniany do tkanek od tradycyjnego monohydratu. Cząsteczka kreatyny jest ważnym nośnikiem energii w komórkach mięśniowych. Jest ważna do syntezy białek oraz skurczów mięśniowych.
Zalecane dawkowanie

W dzień treningowy: Jedna porcja 5g rano na czczo i jedna porcja 5g po treningu
W dzień nietreningowy: Jedna porcja 5g rano na czczo i jedna porcja 5g przed snem
Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE Xtreme Creatine
Porcja 5g
Ilość porcji w opakowaniu 100
Opakowanie 500g
Zawartość jednej porcji zaw:
Monohydrat kreatyny 5g

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 472
stary dobry monohydrat, ostatnio biorę tylko tą kreatynę, żadnych wzdęć, szczerze nie wiem jak się rozpuszcza bo aplikuję bezpośrednio do ust ;) ale ogólnie produkt godny polecenia
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 898 Wiek 45 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 72845
gowno jakich mało brałem nawet po 20g i kompletnie żadnych efektow.. Przeszedłem na universala i przy 10g morda juz popuchnieta
3
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8836
Rozpuszczalność bardzo dobra . Narazie najlepsza kreatyna jaką brałem przy dawkowaniu 3x po 5g na dzień przybrałem 5kg czystej masy mięśniowej na 1 cyklu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2449
cykl o długości 8 tyg + 1 tydz podtrzymania(5g na dobe w dwóch dawkach po 2,5g) i waga +11 kg ;P bez dopiętej diety :) tylko białko trzymałem reszta na oko;) obwód w pasie +0,5cm, w klatce +6cm łapa +3cm :) Do tego wiadomo bcaa witaminy i inne podstawy ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 11 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 163
Witam, czy zawarta tam ta mała miarka to jest 5g?
Dzieki i Pozdro ;)
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 48 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2449
Tak , jedna miarka=jedna porcja=5g ;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1837
dawkowac tak jak producent pisze czy jakos inaczej zalecacie?

Zmieniony przez - Jakub1994 w dniu 2013-12-23 16:28:32
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16852
Spokojnie te 10g wystarczy.
2
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 142 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1837
czyli tak jak producent pisze
1
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fitness Authority - Xtreme HP Protein Shot

Następny temat

Fitness Authority - Xtreme Anabolic Stack

electro
Polecane artykuły