SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kolejny cykl kolejne pytanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1038

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

18

Waga / wzrost

84/180

Staż treningowy

dobre 1,5 roku

Cel cyklu

masa

Stosowane już wcześniej suplementy

kreta, białka, przedtreningowki

Stosowane wcześniej spalacze

brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

witaminy, białko

Przewidziane finanse na cykl

3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5166
Witam kolegow chcialbym was prosic o porade i o ocene. od polowy stycznia chgcialbym zrobil kolejny cykl i mam pytanie co sadzicie o cm3, na stawy flexit, (full witaminy) + megabol- exp infusion. Ogólnie to mam 2 pytania czy jezeli mam wiekszy objetosciowo trening to warto zaopatrzyc sie w bcaa rzeczywiscie jest to az tak pomocne i jaka jest dobra przedtreningowka ktora daje pozadnego kopa i utrzymuje dlugo pompe? Lykalem treca saw niestety rozczarowanie bylo mi goraco i duszno nic poza tym i kumpel dal mi Jaccka czy jakos tak nie pamietam nazwy to bylo lepsze ale i tak pompa mnie nie satysfakcjonowała, sa jakies "mocniejsze" przedtreningowki?

Zmieniony przez - Urban1994 w dniu 2012-12-26 23:40:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dietę masz ? Wypełnij dokładnie ankietę...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5166
Tak dieta jest. Ale jeszcze będę dopinał na ostatni guzik przed samym cyklem...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
cm3, flexit ok
bialko osobiscie wybrał bym inne,
jakie przed treningowki juz miałes?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5166
No białka szukałem pod względem dużo i tanio jeżeli znasz jakieś białko w granicach 100zł i jest go w miarę dużo to byłbym wdzięczny. Miałem saw treca, aakg tez treca, i czysta kofeinę ale to zupełnie nic nie robiło ogólnie nie piję kawy , nie smakuje mi wszystkie te redbulle itp speedy... nic nie dziala nie pobudza mnie moze po prostu moj organizm jest tak odporny na takie skladniki nie wiem. Dlatego szukam czegos mocnego co da pozadnego kopa ;) I wlasnie co z tym BCAA jest az tak potrzebne?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
Bialko od SFD mozesz brac smiało imo,
ile tej kofeiny brałes przed treningiem/jaka dawka, sawa ile gram brałes na porcje?
bcaa nie sa az tak potrzebne, jak liczysz sie z kasa to sie nie przejmuj i nie kupuj bcaa
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5166
mialem caffeine treca to lykalem 2 tabsy na rano i 2 przed treningiem, a sawa na 10g bo jak wzialem 15 to mnie strasznie muliło
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
a po co kofa z rana?

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5166
po tym jak stwierdziłem ze nie działa, a nikt ze znajomych nie chciał tego zabrać ładowałem to od rana mając nadzieje ze mnie pobudzi... po prostu szybko chciałem skończyć opakowanie bo po co miało stać na półce i się kurzyć...
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162282 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1243118
;]

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25312 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419139
i zero pobudzenia przy takich dawkach?
jezeli tak to nie ma co zwiekszac dawki bo juz raczej nie zadziała
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie supli

Następny temat

redukcja suplementacja

electro
Polecane artykuły