SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przeterminowane bialko OLIMPa - kolejne pytanie :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 906
Witam.
Ja niedawno pytalem sie tutaj: https://www.sfd.pl/temat202838/ o pewnym bialeczku przeterminowanym z olimpa.
Chcialem sie jeszcze spytac,czy mogbym wziac te bilako po wakacjach?
Termin waznosci skonczyl sie 17.03.05.
Bialko nie jest zwilgocone czy tego typu znieksztalcenia.
Co o tym sadzicie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2384 Napisanych postów 9129 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 469834
hmmmmm....

ciężka sprawa

nie powinno nic się stac ale może się zmarnować a chyba nie chciałbyś zmarnować 2,5 kg

czemu nie możesz teraz go brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
i tak ma juz termin w plecy
ja bym brał teraz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 906
SPrawa ma sie tak, na poczatku lipca wyjezdzam na 2 m-ce i jak bym teraz robil cykl to bym zdazyl skonczyc, ale slyszalem ze pocyklu powinno sie jeszcze dlugo cwiczyc zeby nie bylo na marne. Do tego mam jeszcze kreatynke i bcaa.
Co mi radzicie? Wziac to teraz? czy szkoda kasy.
Wszystko chodzi o to ze na wakacjach nie bede mial dostepu do silowni a to jest moj 1 cykl.
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
wezmiesz na wlasne ryzyko
tzn jak bedziesz mial jakies problemy nikt nie poniesie odpowiedzialnosci

ale ja bym tam nie darowal - ale to ja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
ja tam bym jadł /jak będziesz czuł jakiś powiewy na wc to wiesz od czego/
może oczywiście też nic takiego nie wystąpić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Wypas jest ten trening domatora. Naprawde polecam niektore cwiczenia sa unikalne i zadne cwiczenie na silowni nie daje tak dobrego efektu(np pompki na tricepsy w tyłem w podporze, albo podciąganie na drążku nachwytem jest najlepszym cwiczeniem na plecy, ogolnie w chacie mozna osiagnac naprawde dobre wyniki).Polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9015
Karlo szamaj spokojnie po jedzeniu bedziesz sam widział jak sie czujesz, jeśli będziesz mieć jakieś dolegliwości to odstawisz najwyżej..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Thermo speed a ból żołądka?

Następny temat

Problem z miarką...

Wiecej