Mam problemy ze skórczami mięśni. Dużo jeźdze na rowerze, 1 na tydzioen jestem na siłowni. Kiedys milem problemy z kolenem i chirurg kazała zrobić mi przerwe w wfach i wsysztkimi ćwiczeniami ktore obciązją nogi. ten problem już minął prawie. Ale od tego czasu łapią mnie skurcze np. gdy siedze a potem szybko wstaje nie moge zgiac przez chwile nog gdyż mięśnie je "blokują" dopiero po pewnej chwili moge isc dalej normalnie. Zjawisko to nasila sie po dluższym treningu np. jeździe na rowerze gdy schdze z roweru nie moge sie ruszyc.
Powiedzialem o tym problemie lekarce, powiedziała że przyczyną może być brak wystarczajacej iloci magnezu i potasu w organizmie. Jem te ważywa ktore kazała dodatkowo rozpuszam sobie preparat mangezowy idalej to samo :(. Kazała także robić masaze wodne czyli polewanie pod cisnieniem raz cieplą raz zimna wodą miesci. Wszyskie te zabiegi nie przynoszą skutku. Czy może jest tu ktoś kto miał podobne problemy lub ktos kto może mi pomóc??
Powiedzialem o tym problemie lekarce, powiedziała że przyczyną może być brak wystarczajacej iloci magnezu i potasu w organizmie. Jem te ważywa ktore kazała dodatkowo rozpuszam sobie preparat mangezowy idalej to samo :(. Kazała także robić masaze wodne czyli polewanie pod cisnieniem raz cieplą raz zimna wodą miesci. Wszyskie te zabiegi nie przynoszą skutku. Czy może jest tu ktoś kto miał podobne problemy lub ktos kto może mi pomóc??
Krzysztof Piekarz
Obnizylem siodelko i wszystko minelo... Sprobuj moze wlasnie w tym problem. Obniz siodelko i sprawdz, moze cos pomoze.
