SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jak zwiększać obciążenie???

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1804
Witam
Jak zwiększać obciążenie???
Dokładniej chodzi mi o to, że jeżeli zwiększam obciążenie ćwiczonej partii mięśniowej, to na jednym treningu zwiększyć obciążenie we wszystkich wykonywanych ćwiczeniach, czy lepiej załóżmy co trening zwiększać obciążenie tylko w jednym ćwiczeniu???(ale za każdym razem innym).
A, i jeszcze zwiększać od razu we wszystkich seriach, czy stopniowo, zaczynając tylko od ostatniej???
Prosze o opinie, jak to powinow według was wyglądać???
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49635
Jak rośnie siła w danym ćwiczeniu to zwiększasz
obciążenie - proste.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 32466
Ja uwazam ze np.: jezeli robisz "klate" to powinienes zwiekszyc ciezar wszystkich cwiczen na te partie miesni .
A ciezar zwiekszaj w kazdej serii , czyli jezeli wczesniej zaczynales serwie przypuscmy od 60 kg to teraz zacznij od 62,5 lub 65 (lub ile uwazasz) i tak co jakis czas zwiekszaj sobie obciazenie .


Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Priorytetem jest liczba powtórzeń. Jeśli założyłeś sobie, że w danym ćwiczeniu i danej serii będziesz robił np. 8 powtórzeń, to regulujesz obciążeniem tak żeby tyle zrobić /jeśli zrobisz więcej - sygnał, że następnym razem możesz sobie dołożyć/. I to wszystko.

"Nawet najgorsza bestia ma w sobie odrobinę litości.
Ja jej nie mam, więc nie jestem bestią."

Draht.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1804
Dzięki za odopwiedzi
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1804
Dzięki za cenne uwagi.
Przyszło mi do głowy jeszcze jedno pytanie.
Czy np. w pierwszych seriach dokładać mniej, tzn. załóżmy 2,5 kg, a w tych ostatnich dołożyć np. 5kg.
Czy we wszystkich seriach dokładać taki sam ciężar???
Jak sądzicie, może jeszcze ktoś podzieli się swoimi uwagami???
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49635
We wszystkich seriach tak samo
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
NA KLATE JEDZ PIRAMIDKĄ
NA TRICEPS JEDZ PIRAMIDKĄ ALE W OSTATNICH 2 SERIACH ZMNIEJSZ CIĘŻAR((TRENING SERGIO OLIVY)) NA BICEPS,BARKI ,GRZBIET JAK CHCESZ

ironmen
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 49635
Piramidke sobie odpuść.



Zmieniony przez - superman w dniu 2001-12-30 10:01:29
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jezeli cwiczysz progresja to w pierwszych seriach dokladasz wiecej a potem mniej, np 60-80-90-95-100
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 1804
Dzieki.
Rozwialiście moje wątpliwości.
Pozdrawiam i życzę udanej imprezki sylwestrowej i małego kaca jutro.
Pozdrawiam.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sauna po siłowni???

Następny temat

Najpierw brzych teraz BOL :(

Shoty
Polecane artykuły