Płeć :M
Wiek :20
Waga :93
Wzrost :184
Cel treningowy :Masa
Staż treningowy na siłowni :3 lata
Uprawiane inne sporty :pływanie,biegi
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :sztanga/sztangielki (brak maszyn)
Dieta :Jest
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje) :Brak
Zażywane suplementy :brak
Ostatnio przerabiany plan :Masa
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc) :nie umiem określić
Witam.
Od stycznia planuje zmienić plan treningowy i prosiłbym o pomoc. Ćwiczę aktualnie planem P/P/L głownie interesuje mnie masa mięśniowa no i nie ukrywam że rzeźba.Zakupiłem już kreatynę olimp mega caps + ActivLab - BCAA na dobry początek teraz ćwiczę na "sucho". Myślałem nad GTV ale nie posiadam np drążka do podciągania i co nie których akcesoriów by wykonać GTV, wiem że można zastąpić to czymś innym ale nie chce czegoś źle sobie ułożyć więc wolę się skierować o profesjonalną pomoc.Przeglądałem forum w poszukiwaniu planu ale ciężko jest trafić dobry plan.Jeżeli ktoś pomoże mi ułożyc nowy plan na nowy rok będę wdzięczny.
Wiek :20
Waga :93
Wzrost :184
Cel treningowy :Masa
Staż treningowy na siłowni :3 lata
Uprawiane inne sporty :pływanie,biegi
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki) :sztanga/sztangielki (brak maszyn)
Dieta :Jest
Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje) :Brak
Zażywane suplementy :brak
Ostatnio przerabiany plan :Masa
Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc) :nie umiem określić
Witam.
Od stycznia planuje zmienić plan treningowy i prosiłbym o pomoc. Ćwiczę aktualnie planem P/P/L głownie interesuje mnie masa mięśniowa no i nie ukrywam że rzeźba.Zakupiłem już kreatynę olimp mega caps + ActivLab - BCAA na dobry początek teraz ćwiczę na "sucho". Myślałem nad GTV ale nie posiadam np drążka do podciągania i co nie których akcesoriów by wykonać GTV, wiem że można zastąpić to czymś innym ale nie chce czegoś źle sobie ułożyć więc wolę się skierować o profesjonalną pomoc.Przeglądałem forum w poszukiwaniu planu ale ciężko jest trafić dobry plan.Jeżeli ktoś pomoże mi ułożyc nowy plan na nowy rok będę wdzięczny.
Krzysztof Piekarz