Pytanie jak w temacie,od miesiace robie Beachbody Insanity,diete mam ustalona przez dietetyka,plus suplementacje.Duzo tluszczu nie mam tylko opona na brzuchu troche mnie drazni,dlatego pytam czy warto zainwestowac w spalac tluszczu??jesli tak to jaki??
Na marginesie dodam ze mieszkam w UK wiec zamawiac raczej bede z tego kraju :)
Dzieki za pomoc
Moje wymiary
Wzrost: 185
Waga: 84
Daze do zrzucenia tluszczu z brzucha i do wagi 78-80 pozniej zaczne trening na miesnie :)
Dzieki!!
Na marginesie dodam ze mieszkam w UK wiec zamawiac raczej bede z tego kraju :)
Dzieki za pomoc
Moje wymiary
Wzrost: 185
Waga: 84
Daze do zrzucenia tluszczu z brzucha i do wagi 78-80 pozniej zaczne trening na miesnie :)
Dzieki!!
Krzysztof Piekarz