Szacuny
0
Napisanych postów
72
Wiek
36 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
1672
Witam. Mam pytanko, cz ktoś się orientuje jakie BTW mogą mieć swojskie podroby? takie jak robi moja mamuska. Chodzi mi o typową kiełbasę zwykłą, w stylu żywieckiej czy wędzonki(schab itp). Wszystko naturalne bez wspomagaczy. Wiadomo, że tłuste, ale takimi się odżywiam w mojej diecie(na chleb i do chleba) i tego nie zmienię :P
Zmieniony przez - ptaszek90 w dniu 2012-11-26 00:28:32
Szacuny
0
Napisanych postów
150
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
1690
Najlepiej będzie jak przyjmiesz wartości np. dobrej jakości szynki/kiełbasy, tylko musisz podnieść tłuszcz bo swojskie mają go więcej na rzecz zapychaczy w produktach tych dostępnych w sklepie.
Szacuny
0
Napisanych postów
72
Wiek
36 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
1672
w diecie używam tych wędlin do 2 posiłku. Do chleba żytniego/razowego. Na tzw przysłowiową kanapkę. Dieta ~3000kcal BTW 2.5/1.1/4 ale właśnie nie mogę ustalić BTW tych wędlin dlatego to jest +- , ponieważ raz jest to pieczeń innym razem kiełbasa , a innym wędzonka...