1. wiec tak, pakuje nogi (uda i lydki) od jakiegos miesiaca i widze juz nawet efekty, miesnia mam na lydach, na udach nie za bardzo, cos tam widac, ale to jest za malo. co zrobic aby szybko wyrobic sobie miesnie udach (2glowe i 4glowe) oraz na lydkach jeszcze wieksze, pytam sie bo chcialbym miec masywniejsze i bardziej umiesnione nogi.
2. mam problem z gorna czescia ciala, nogi mam calkiem ok. kiedys pakowalem przez 4 miesiace (dieta byla), wiec brzucha troche mam i rzezbe też, bicepsa i tricepsa mam tez niezle wyrzezbionego, koledzy mi mowia ze mam najlepiej lape wyrzezbiona z klasy. lecz mam tylko rzezbe, a w lapie mam 26 jak mierzylem pol roku temu. Ostatnio sie pytalem 5 kolegow na ile KG wygladam, odpowedzieli mi ze na 45kg, a waze 55kg i ta waga ciagle rosnie. co zrobic zeby miec masywniejsza gore, juz nie chodzi mi o miesnie tylko zeby nie byc takim chuderlakiem. Chcialbym dodac, ze duzo jem, masa przybywa a na gorze nic sie nie zmienia. Nie wiem gdzie mi ta masa idzie, na nogi? :DD
jesli to wazne, to mam 14 lat :)
prosze o pomoc, z gory dzieki
Zmieniony przez - mlodyczlowiek w dniu 2012-11-20 15:26:24
2. mam problem z gorna czescia ciala, nogi mam calkiem ok. kiedys pakowalem przez 4 miesiace (dieta byla), wiec brzucha troche mam i rzezbe też, bicepsa i tricepsa mam tez niezle wyrzezbionego, koledzy mi mowia ze mam najlepiej lape wyrzezbiona z klasy. lecz mam tylko rzezbe, a w lapie mam 26 jak mierzylem pol roku temu. Ostatnio sie pytalem 5 kolegow na ile KG wygladam, odpowedzieli mi ze na 45kg, a waze 55kg i ta waga ciagle rosnie. co zrobic zeby miec masywniejsza gore, juz nie chodzi mi o miesnie tylko zeby nie byc takim chuderlakiem. Chcialbym dodac, ze duzo jem, masa przybywa a na gorze nic sie nie zmienia. Nie wiem gdzie mi ta masa idzie, na nogi? :DD
jesli to wazne, to mam 14 lat :)
prosze o pomoc, z gory dzieki
Zmieniony przez - mlodyczlowiek w dniu 2012-11-20 15:26:24
Krzysztof Piekarz
