SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Suplementacja (łączenie)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała : ehh nie chce mi sie zdj. robić :D Ale ogólnie to musze ostro jeść .. żeby zwiększać mase.
2) wiek : 18 lat
3) waga/wzrost : 81 kg/179 cm.
4) staż treningowy : dwa lata
5) cel cyklu : masa/siła
6) stosowane już wcześniej suplementy : 3 cykle .. m.in (cm3/cell pump) do tego zawsze białko/gainer
7) stosowane wcześniej spalacze : -
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych : no-shotgun+mono
9) ilość dni wolnych od kreatyny : aktualnie biore
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie) : nie rozumiem .. trzymam 6 posiłków dziennie .. waga idzie , jeśli zaczyna stawać to zwiększam porcje.
11)przewidziane finanse na cykl : 500 zł
12) uwagi i sugestie: -

Ostatnio rozmawiałem ze znajomym z czym powinienem łaczyć Mesomorpha i odrazu zapytałem o mono.
Powiedział mi .. że lepiej po treningu (około 15 min. po) wypić sobie porcje białka.
I mam tutaj to was pytanie .. jak to rozwiązać lub co możecie mi doradzić do połączenia.

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419151
chcesz cos na przerwe miedzy cyklami na krecie czy jak,
obecnie jestes na cyklu , kiedy go konczysz bo wypwdalo by przerwe od kreatyny zrobic a Meso ma kreatyne w skladzie...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
teraz mam cykl jeszcze na 2/3 tyg. starczy :) Potem zrobie sobie przerwe za dwa miechy .. może półtora. zalezy kiedy kasa wpadnie. No i planowałem next cykl na tym co napisałem.

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419151
Meso (choc tu dalbym cos "słabszego" skoro supli z 1.3 jeszcze nie brałes) + kreta mono/jablko + ba
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419151
Meso (choc tu dalbym cos "słabszego" skoro supli z 1.3 jeszcze nie brałes) + kreta mono/jablko + ba
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
ba ? :)

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 636 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27194
beta alanine

Pomogłem? PRZYZNAJ SOGA :D !

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
Super dzięki panowie ... jednak nikt nie wypowiedział sie z tym pomysłem apropo białka (15 min. po treningu)

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419151
jak masz mozliwoes zjes posilek w miare szybko po treningu to bialko wtedy nie konieczne,
jezeli masz braki w diecie to mozesz wtedy porcje dac + do tego troche wegli np.banan
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
właśnie teraz mam diete .. i uzupełniam ją gainerem .. 100 g mass up'a a activlab. I jestem zadowolony .. masa idzie .. Aaa nie zalewa mnie jakoś strasznie tłuszczem. Aaa staram sie jeśc też duzo białko (z narutalnych produktów) Może zamiast białka jakiś dobry gainerek znowu na next cykl ?

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 157 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10043
tzn. diete mam ciągle :D tylko nie zawsze tak z tym zapierdzielam :)

Kliknij łapkę,jeśli pomogłem :)
Piona

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cm3 w mma

Następny temat

kiedy sterole

electro
Polecane artykuły