SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Glutaforce - w czym pomaga !!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1606

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 602 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12283
Mam pytanko , w czym pomaga Glutaforce , i z czym najlepiej to brać !! bardzo prosze o rade , za każda dobrą rade daje SOGacza

:)

" siłą i mięśniami niezdziałasz wszystkiego , a siłą woli TAK "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18156
To l-glutamina; przeciwdziała redukcji tkanki mięśniowej, stymuluje jej przyrost i regenerację, potęguje uwodnienie mięśni, hamuje namnażanie i rozwój wirusów oraz bakterii chorobotwórczych


proteinki, proteinki... dla chłopczyka i dziewczynki
GG: 438179
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18156
Najlepiej brać codziennie

proteinki, proteinki... dla chłopczyka i dziewczynki
GG: 438179
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 602 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12283
Dzięki za informacje , ale chodziło mi z czym , najlepiej brać , czy branie samego , bądz z odrzywką da jkiś efekt , ale i tak dostaniesz soga !!

:)

" siłą i mięśniami niezdziałasz wszystkiego , a siłą woli TAK "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 18156
To dobry antykataboilik, więc w zależności co chcesz osiągnąć, możesz brać przy nim białko/gainer, inne aminokwasy (BCAA)

proteinki, proteinki... dla chłopczyka i dziewczynki
GG: 438179
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 602 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12283
Czy ktos mógłby się wypowiedziec jeszcze ??!!

:)

" siłą i mięśniami niezdziałasz wszystkiego , a siłą woli TAK "

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Acetabolan II i XTREME PRO ZMA

Następny temat

Która kreatyna najlepsza?

electro
Polecane artykuły