...
ale cos ch**owo liczy tak mi sie wydaje
wrzuc do potreningu.pl
wrzuc do potreningu.pl
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
Podobnie, wyszło mi:
Kcal:3214
B:193
W:429
T:84
Kalorii tak mało, ponieważ zmieniłem pierś kurczaka na gotowaną.
Zmieniony przez - arkadiusz68 w dniu 2012-11-04 09:16:42
Kcal:3214
B:193
W:429
T:84
Kalorii tak mało, ponieważ zmieniłem pierś kurczaka na gotowaną.
Zmieniony przez - arkadiusz68 w dniu 2012-11-04 09:16:42
...
http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie
tutaj wrzuc jedzenie i daj screena
tutaj wrzuc jedzenie i daj screena
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
...
w posilku nr2 za duzo masz bialka, wrzuc czesc do posilku nr 5
Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/
...
...
Po pierwsze wyj** te szynki konserwowe bo się potrujesz.
Po drugie - posiłek nr 3 jest z dupy. Nie możesz dać samego białka (btw w 30g econo bedzie jakies 20g białka)
Po trzecie - posiłek nr 6. Znowu samo białko
Po czwarte - jak z 150g piersi z kurczaka wyszło Ci 50g białka?
Po drugie - posiłek nr 3 jest z dupy. Nie możesz dać samego białka (btw w 30g econo bedzie jakies 20g białka)
Po trzecie - posiłek nr 6. Znowu samo białko
Po czwarte - jak z 150g piersi z kurczaka wyszło Ci 50g białka?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Pomocy. Nie chudnę mimo wysiłku.
Następny temat

