SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

masa jaki rozklad b,w,t

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1174

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3300
witam jestem endomorfikiem mam 20 lat waze 73kg przy wzroscie 175cm cwicze 1,5 roku na sucho ale caly czas mam problem z dobraniem dla siebie proporcji b/w/t wczesniej stosowalem 3300 kcal mialem 5gwegli,2,5g bialka reszta tluszcze masa ladnie szla ale wraz z masa tluszcz na klacie i na brzuchu co byscie proponowali prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
5ww to mnie nawet podlewa jako ekto.
Proporcja białka dobra, zmniejszaj ww stopniowo do 3g ww docelowo reszte kcal uzupełniaj tłuszczami.
I ważne jest jednak żebyś jako endo jadł częściej, żeby przyspieszyć metabolizm, czyli 5-6 posiłkow "6 w dni treningowe " a nie 3-5.

Zmieniony przez - L3m0n w dniu 2012-10-09 13:37:28

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mniej węglowodanów lub precyzyjniej dobierać produkty do diety.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3300
jem 6 posilków dziennie
-sniadanie
-2 sniadanie
-obiad
-podwieczorek
-kolacja
i posilek przed snem
dieta trzymana scisle
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
To utnij te ww, tylko rób to stopniowo

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3300
mysle ze z 2 sniadania uciac z podwieczorku i z kolacji a kcal podbic tluszczami to chyba bedzie dobre wyjscie
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1651 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11018
Tak

Sporo ma gorzej, większość ma lepiej do tego dążę.

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia 73kg

Następny temat

Redukcja

electro
Polecane artykuły