SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jaki rozklad przyjac?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 990

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
chodzi o kolarstwo. do dyspozycji poki co 2400 kcal. pytanie jak rozlozyc skladniki. na razie jezdze na
1,7 g bialka
1,5g tluszczu
5,6 g ww
Treningi zaczynaja sie wydluzac, intensywnosc zwieksza sie powoli. juz zaczynam powoli odczuwac ociezale nogi, regeneruje sie tak sobie i nie moge "napompowac" nog. czy mam dodac wegli kosztem bialka i tluszczu albo zwiekszac stopniowo kalorie?
waga 56 kg

Student Turystyki i Rekreacji

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Mozesz zwiekszac jak nie otluszcza Cie I zma na regeneracje polecam

Zmieniony przez - domer w dniu 2005-04-02 00:23:15

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
możesz dodać kalorii
a ja jak czesto jezdziłem to miałem tak napompowane i zakwasy że zginać nogami nie mogłem

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
zakwasy sie juz mnie nie imaja no chyba ze jest trening w progu mleczanowym
wlasnie ww lubia mnie otluszczac i dlatego mam dylemat. ale treningi beda wazniejsze.
to ZMA to mozna samo brac, bez zadnych wspomagaczy dodatkowych?

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
to sprubuj tłuszcze zwiększyć , moze mct cos by pomogło

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
wiem ze MCT jest dobre ale wole kombinowac z normalnym zarelkiem. wywale chyba 1 gram tluszczu i dodam 2 g ww/kg wiecej zeby trzymac te 2400kcal. moze pomoc takie rozwiazanie?

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Mylse ze lepiej zostawic tak jak masz. A zma samo mozez brac na noc dla lepszego snu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
hmmm... ale juz odczuwam deficyt mocy i nie jest to spowodowane przetrenowanirm bo na treningi to doslownie frune, spie dobrze no i w ogole nie mam objawow przetrenowania. kolega zasugerowal mi ze mam za malo ww prostych w diecie 9tylko na sniadanie rodzynki i zaraz po terningu gluzkoza).

Student Turystyki i Rekreacji

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialy ser

Następny temat

Odżywianie przed zawodami

WHEY premium