SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rok Siłowni! Co Dalej?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 20407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3783
Jestem na diecie:6:40(Twaróg Chudy 250g Białko=45g,Tłuszcz=1,5g Węgle=14g;Płatki Owsiane 90g(B=13g TŁ=7g Węg=55g + ŁYŻKA MIODU)
9:30(Jabłko+Jogurt naturalny Fru Vita + OMEGA 3 x2)
11:30(170 gram piersi z kurczaka+50 gram ryżu+warzywa)
14:30(Tatar Wołowy 125 gram+ Jabłko badź 50 gram ryżu,bądź pół bułki)
17:00(170 gram piersi z kurczaka+50 gram ryżu+warzywa)
19:00 Trening MMA
21:00 CARBO+ AMINOMAX 6800 , BIałko
Trening:Pon,Śr,Pt-MMA(2h) Wtor,Czw,Niedz.Siłownia(1h)+Bieg 25min(3 sprinty)









Tryb Życia:Szkoła do godziny 16 w tygodniu.
Wymiary:Biceps 37, Waga 80kg,Wzrost 183,Pas 93.


Zmieniony przez - [email protected] w dniu 2012-10-02 21:17:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6462
Nie jest źle, jak na połaczęnie siłowni z mma i to w rok .Co do odpowiedzi to osobiście bym redukował poprawił bym brzuch , pokaż nogi . Wielki plus za wytrwałość w tym co robisz, dwie rzeczy na raz . Ps. Małymi kroczkami i do przodu a będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3783
Bardzo miło mi słyszeć tak pozytywną wypowiedź. Spodziewałem się jakiś hejtów bo niestety w tych czasach to już standard . Co sądzisz o tej rozpisce jedzenia? Myślisz że na redukcje jest dobra.Dodam że na diecie jestem od 3 tygodni i zeszło 2 kg.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6462
Wiesz do specjalisty w dziedzinie żywienia to mi daleko , ale na pewno bułkę bym wywalił z jadłospisu lub ogólnie pieczywo białe ( ale to są podstawy) , na redukcji banan , jabłko ok z innymi owocami bym uważał , dodałbym orzechy np. do tego posiłku z 9 30 , ale każdy organizm jest inny ja w szczególności mam " inny" mnóstwo diet stosowałem a moje wahania wagi to od 59 do 83 ale na szcześćie teraz jest ok a co do diety to sobie trochę urozmaicaj bo szybko ci się znudzi. Ps. a jeśli chodzi ci o dokładniejszą odpowiedz to w dziale odżywianie chłopaki na pewno ci pomogą . Powodzenia. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108355 Napisanych postów 381276 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720110
przeczytaj regulamin działu i uzupełnij zdjęcia.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3783
Wiek 19
Waga 80
Wzrost 183
Staż treningowy 1rok+ MMA rok , rok Muay Thai.
Obwód ramienia 37
Obwód klatki 107
Obwód Pasa 93
Wyciskanie leżąc 92








Zmieniony przez - [email protected] w dniu 2012-10-03 07:29:20
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3783
Zdjęcie jak ważyłem 90 kg. Do 80 kg doszedłem słabymi dietami i dużym wysiłkiem fizycznym.




Zmieniony przez - [email protected] w dniu 2012-10-03 07:34:55
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
przemiana fajna, mam szacunek do takich ludzi.. zmiany na lepsze są miło odbierane... ciekawe czy naczytałeś się o dietach jak i metodach treningowych itd ........ ps znów jakieś foty w gaciach aż się prosi o komentarze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3783
Co proponujecie dalej ze sobą robić/
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 5059 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 134689
Ja bym chyba masował z głową.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3783
Co znaczy z głową? Co bym miał dorzucić do posiłków?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bruce Lee też był wątły

Następny temat

Prezes zdjęcia 1,3,6 str.

electro
Polecane artykuły