SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Przedtreningówka ? nie kopie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1934

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 511
1 .WIEK: 23 lat
2 .WAGA: 108 kg
3 .WZROST:177 cm
4 .CEL SUPLEMENTACJI: powrót siły po redukcji
5 . DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: Hyperlean fx7, białko, bcaa
6 .POZIOM BF% dośc dużo
7 .TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY):tyje
8 .WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC) nie robiłem rekordów
9 . Czy masz dietę?: staram się utrzymywać


Siemka mam takie pytanie co do przedtreningówek, co proponujecie skoro:
Jestem po redukcji na HyperLean fx7, minął miesiąc od ostatniej tabletki, czas nabrać więcej siły( po spadkach na redukcji) i tu zacząłem zażywać próbki przedtreningówek na pierwszy ogien wszamałem napalm 1 miarke, bardzo słabe pobudzenie i pompa, na plus potliwość, nie byłem zadowolony to skosztowałęm tym razem x2, troche lepsza koncetracja duży plus potliwość, ale ciagle jakoś mnie nie kopało i brak pompy, następnie wziełem od kumpla 1 dawke no-xploda, tutaj koncentracja nawet spoko ale nadal mało energii i pompy ;/, tak jak z napalmem tu też zażyłęm następnie 2 marki i koncetracja naprawde spoko i czułem wkońcu nieco energii ale to nadal nie to, byłem troche wkurzony i sięgnąłem po tańszy środek creashot z activlaba, po tych słabych próbach wziąłem odrazu 3 miarki, tutaj odziwo bardzo dobra pompa ale nic po za tym, i tak troche czasu spędziłem na forum, i skusiłem się na nox pump (bardzo dobre opinie) i tak 40 minut po wypiciu myślałem że to będzie to czułem niezłą euforie mega skupienie, wyczuwałem mega energie, ale gdy zacząłem ćwiczyc z minuty na minute coraz mniej chęci... nie wiem o co chodzi...

I tutaj pytanko? czy spróbować 2 miarki NOX PUMPa ( nie za tanio wychodzi), czy skusić się odrazu na całą puszke mesomorpha który jest niby jeszcze mocniejszy (wg opinii)?
CHce cos z kreatyną
Z góry thx za odpowiedzi,propozycje, porady.



Zmieniony przez - cartman w dniu 2012-09-29 14:42:39

Zmieniony przez - cartman w dniu 2012-09-29 14:43:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 511
W takim razie zdam relacje w poniedziałek mam jeszcze 1 saszetke nox pump, dodam szame z weglami przed treningiem i zobacze rezultaty


Dziś zrobiłem tak jak pisaliście to znaczy wszamałem posiłek przedtreningowy (100g makaronu+jabłko z cynamonem polane jogurtem naturalnym) i ogólnie poczułem troche większą pompe, energia też była odczuwalna, ale byłem nastawiony na to że mnie poprostu"zniszczy" na treningu, zostane narazie przy tym. sogi za pomoc.

Zmieniony przez - cartman w dniu 2012-10-01 18:32:21
...
Napisał(a)
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 8533 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61289
Skoro nie brałeś jeszcze żadnych przedtreningowców to radziłbym jak na razie dać sobie spokój z 1,3d.
Zarzuć coś lżejszego, osobiście polecałbym Xpanda albo SAW Treca.
Poczytaj: https://www.sfd.pl/Mój_test_suplementów_przedtreningowych.-t887275.html
Opisałem tam kilkanaście "lajtowych" pre-workoutów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 511
doczytaj brałem hyperlean fx spalacz z 1,3d
ale przeczytam artykuł

Zmieniony przez - cartman w dniu 2012-09-29 14:49:16
...
Napisał(a)
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 8533 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61289
Wiem, widziałem. Ale skoro jeszcze nie brałeś typowych przedtreningówek to nie ma potrzeby od razu łapać się za jedne z najmocniejszych na rynku.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jaki jest twój posiłek przedtreningowy ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 511
zazwyczaj ćwiczę naczczo
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
to są zalożenia diety czy nie masz czasu zjesc?
nie masz się co dziwić że nie ma pompy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 511
no tak mi zostało po redukcji jestem tak przyzwyczajony juz, to mówisz że to może być wina braku pompy? ale 3 miarki creshot dawały pompe? co sądzisz?
...
Napisał(a)
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 8533 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61289
3 miarki to już 60g. Skoro ćwiczysz na czco to nie dziwne, że pompy nie ma.
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
jestem pewien że to wina braku posiłku i ogólny brak węgli
daj posiłek wysokoweglowodanowy na 2h przed treningiem
...
Napisał(a)
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 8533 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 61289
Żeby pompa była to trzeba rzucić do pieca przed treningiem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Węglę + BCAA

Następny temat

białko termo i bcaa pomocy

electro
Polecane artykuły