SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka nastepna przedtreningowka ? Kofeina nie dziala

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Witam!
jak w temacie, zazywalem juz ostrovit pre workout , nastepnie creashot activlaba a teraz koncze napalm igniter shot. Zadna z tych odzywek mnie nie pobudzala a pracuje fizycznie i czasem po 12h przydalby mi sie zastrzyk energii przed treningiem .... Ta ostatnia w ampulce ma 400mg kofeiny a niestety po wypiciu jej moglbym od razu isc spac. Mozecie polecic cos mocniejszego co nie koniecznie jest przeladowane kofeina ktora na mnie nie dziala ?;) Dodam ze pompe mialem po nich wszystkich, najlepsza po napalmie, tylko od razu po zazyciu biegiem do kibla, nie wiem czemu.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chroniczny brak energii to raczej kwestia błędnego odżywiania
Jak to wygląda u Ciebie?
Jak z regeneracją? Ile śpisz na dobę?
Biorąc pod uwagę pracę fizyczną + treningi - może brakować funkcyjnych minerałów
Zaopatrz się w ZMA przed snem
W ciągu dnia wypróbuj żeń szeń
A przed treningami spróbuj samej kofeiny w kapsach i dobierz dawkę, zaczynając od sugerowanej
Ile ważysz?


Zmieniony przez - emenems w dniu 2016-08-04 18:12:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12029 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
kolejna sprawa, ze sam metabolizm kofeiny moze u Ciebie przebiegac nieco lagodniej i byc nieco wydluzony w czasie co nie przeklada sie na uczucie kopa.

kolejna sprawa, ze objawy o ktorych piszesz swiadcza rowniez o tym, ze przyjeta dawka moze byc z byt duza, jak efekt tonizujący zamiast stymulacyjny czy tez pogonienie do klopa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Otóż jeśli chodzi o odżywianie to mam dietę,2.5 białka, 3 wegli i 1.5 tłuszczu nie chodzę głodny więc wydaje mi się że jest ok, zma biorę 3 tab przed snem, śpię po 7 8 h, ważę 95 kg. Stosowałam kofeinę w tabletkach, zaczynałem od 200 mg, później 300 a teraz 400 i nic. Kiedy za lepka piłem dużo energetykow, zdazalo się że przez cały dzień wypilem 1.5 l i spałem jak zabity :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Może ogólnie po którymś składniku przedtreningowek ciągnie mnie na kibel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Pomoże ktoś jeszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
A nie ma czegoś bez kofeiny na pobudzenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Jest,np cos z geranium ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
Np jacked czy mesomorpf czy jakoś tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 678 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 45881
A co z tym geranium polecacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 995
jack3d, mesomorph, w ostateczności fury :D
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

paracetamol przed treningiem

Następny temat

BCAA.

WHEY premium