Witam mam takie 2 pytanka :)
- czy ten trening jest dobry do kickboxingu na High Kicki i na tak zwane obrotówki :)
mile widziane zaprezentowanie jakiś sprawdzonych planów na rozciąganie.
Mam 14 lat 180 cm wzrostu i ważę 64kg.
2. Czy mogę bardziej wypuklić mięśnie brzucha ? jak tak to w jaki sposób? a tutaj przedstawiam wam mój brzuszek ;D :
http://img829.imageshack.us/img829/4521/zdjcie0027m.jpg
Trochę słaba jakość ale mam nadzieje, że widać to co trzeba :)
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, za bardzo sensowne daje Oczywiśćie SOG'a
Pozdrawiam, Zaczeq
- czy ten trening jest dobry do kickboxingu na High Kicki i na tak zwane obrotówki :)
mile widziane zaprezentowanie jakiś sprawdzonych planów na rozciąganie.
Mam 14 lat 180 cm wzrostu i ważę 64kg.
2. Czy mogę bardziej wypuklić mięśnie brzucha ? jak tak to w jaki sposób? a tutaj przedstawiam wam mój brzuszek ;D :
http://img829.imageshack.us/img829/4521/zdjcie0027m.jpg
Trochę słaba jakość ale mam nadzieje, że widać to co trzeba :)
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi, za bardzo sensowne daje Oczywiśćie SOG'a
Pozdrawiam, Zaczeq
Krzysztof Piekarz
Więc tak...serdecznie witam rówieśnika. Co do tych High kicków i obrotówek...po prostu wykonuj je często. Kop na pas a z czasem coraz wyżej i wyżej. U mnie na sekcji jest sporo osób, którzy podczas rozgrzewki "rozciągają" się słabo, a kopią jak marzenie. Więc moim zdaniem więcej kopania i będą efekty. Ja się nie rozciągałem wcale (tyle co na rozgrzewce) i moje kopnięcia, fronty i obrotówki stały się o wiele celniejsze szybsze i mocniejsze. Dawniej tylko "dotykałem" przeciwników. Co do brzucha to niech się inni wypowiedzią, ale tradycyjne brzuszki powinny pomóc.