SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Brak czasu dieta shake białkowy

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3501

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11413
Witam.
Mam otóż taki problem ze jestem na diecie i moim zadaniem jest 5 posiłków dziennie wiadomo i po treningu mam wyznaczony jakis posiłek białkowy albo serek wiejski albo platki z mlekiem itp. Problem polega na tym ze mam teraz o 11 treningu kickboxingu i trwa 2h a powinienen zjesc posiłek o 12:30 i jak kończe trening to nie jestem w stanie czegos zjesć bo nie ma apetytu i nie mam czasu na przyządzenie kanapapek bo praca dochodzi dorywcza. Mam 17 lat i waze 75 kg 186. Drugi problem ze chce troche zbudowac mase miesniową. I tak myslalem ze idealnym odpowiednikiem posiłku było by to https://sklep.sfd.pl/Olimp_TWISTER_HIGH_PROTEIN_SHAKE_-opis25937.html i juz bym nie pił izotonika bo ten shake posiada węgle i posiłku bym nie jadl bo ma białeczko a jest napisane ze moze zastąpic posiłek. CO o tym sądzice? Za pomoc wielkie dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Ja trzymam w tym co mam, jak kupuję w foli cos to do pudełka sypę trochę ich jest, hard mass 1.3 aż taki duze opakowanie nie jest nie przesadzaj, przesyp sobie w co chcesz moze być nawet w pojemnik na żywność czy tam słoik jakiś.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Na dłuższą metę drogo wychodzi, to jest to samo co bulk
https://sklep.sfd.pl/Olimp_Profi_Mass-opis26089.html
Na pewno wyjdzie taniej, mozna dac tez gainera + białko.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11413
Tylko tutaj o cene tak zbytnio mi nie chodzi. A o taki zeminik tego 1 posilku aby z 5 został mi 4 posiłek. Albo jakies batony albo to. Mi sie wydaje ten shake dobry bo ma cukry czyli taki zastepca izotonika i bialko tego posiłku. A ma mniej wegli od batonów bo jeden bato nma 28 g wegli a trzeba zjesc 3 3x 28 to troche duzo. A napisali ze ten shake po treningu lub jako posiłek więc chyba dobry by był?
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Możesz jeszcze coś takiego wypic po treningu
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_Complete_Workout_Support_V2-opis26691.html

Albo ryż zalany wpc, uprzednio ryż w domu mozesz zblendować.

Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2012-07-23 20:25:44

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11413
A jakis taki wiekszy słoik proteinek dobrych po treningowych niskokalorycznych na diete co byscie poleciłi + odświeżam jeszcze tego 1 shake czy sie nadaje do tych rzeczy co opisałem.
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Mozesz wypić szejka, każda odżywka białkowa będzie miała podobny bilans kaloryczny.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3008
Ciężka sprawa zbudować mase po treningu SW pijąc tylko skromne białeczko.Ja to bym bardziej poleciał na Twoim miejscu w jakąś masówkę wiadomo że budowanie masy=większe spożycie kcal. czyli raczej potreinngowe białko to mało kcal.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 9062 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 91519
Nie masz apetytu to nie ciśnij na siłę i kto powiedział że musisz jeść 5 razy dziennie?
Po treningu wypij sobie jakiegoś gainera sporą porcję. Ogólnie sporo kcal na + przy takiej aktywności SW+siłka.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11413
Czyli cwicząc SW 5 x w tygodniu radzicie lepiej gainera jakiegos niz białko? A gainer własciwie czyms sie rózni od białka?
...
Napisał(a)
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17819 Napisanych postów 133470 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1467379
Gainer to węglowodany i białko zalezy jakiego wybierzesz stosunek moze być od 10/90, 20/80, 30/70 lub bulk 50/50 białka do węgli, odżywka białkowa to głównie samo białko i śladowe ilości węgli moze do 10% góra.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 432 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11413
aha czyli z tego co widze lepszy dla mnie był by gainer jak cwicze 5 x tyg po 3 h to troche węgli potrzebuje a tak bym mial bialko z weglami a jakie polecacie? 10/90 50/50 30/70 bo nie wiem zbytnio.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pobudzenie/kofeina

Następny temat

Suplementacja po cyklu

electro
Polecane artykuły